Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az értelme az érintőképerny...

Mi az értelme az érintőképernyős mobiltelefonoknak (és egyéb kütyüknek)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi az előnye, praktikuma a hagyományos kivitelű mobilokkal szemben? Mi a haszna?
2011. aug. 17. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

jó kérdés! :)

lehet az hogy divatosabb és talán könyeb sms-t irni mint ha ugyanazt a gombot nyomnánk meg 4-szer!

2011. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem törnek le a gombok. Jobban néz ki. Praktikusabb.
2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
79%
Lehet vele villogni meg el lehet mondani hogy nekem ájfónom vagy ikszpériám van és ezért én vagyok most a nagy arc a telepen... amúgy szerintem semmi értelme nincs. Ez a legjobb mobil: [link]
2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Flexibilis, személyre szabható, fejleszthető, nem megy a gombok közé a kosz, nem foglal el helyet a billentyűzet a kijelzőméret rovására, nincs kontakthiba és szalagkábel szakadás.
2011. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érintőképernyő nélkül nem lehetne egy operációs rendszer a kezedben, csak egy telefon.

Erre van igény, hogy egy kütyü oldjon meg mindent, efelé közelitünk, ez az egyik fontos lépcső. Ugyanez csak gombokkal megvalósithatatlan (és hol van még a többi ami ezek után jön).

2011. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a készüléken nincs fizikai billentyűzet, sokkal nagyobb a kijelző, ezáltal multimédiás célokra - kép, videó nézegetés, internet elérésre, navigációs célokra, akár játékokra és egyéb, nagy kijelzőt igénylő tevékenységekre sokkal alkalmasabb, mint kis képernyős társaik.


Felmerülhet a kérdés, hogy minek ez egy telefonba. Akinek nem tetszik, az vásároljon nem érintőkijelzős telefont! Azonban vannak, akik szeretnék kihasználni az említett funkciókat, azoknak például jobban megéri egy érintőképernyős telefon, mintha vennének egy sima telefont + egy mp4 lejátszót + egy GPS készüléket.


Ez az én véleményem.

2011. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
többféle játékot is lehet vele játszani egy gomboson fruit slice játékot nem fogsz játszani
2011. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"például jobban megéri egy érintőképernyős telefon, mintha vennének egy sima telefont + egy mp4 lejátszót + egy GPS készüléket. "


Amit mondasz semmi köze az érintőképernyőhöz.

[link]

2011. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!