Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Spican szaggat a...

Samsung Spican szaggat a NinJump játék de miért? :S

Figyelt kérdés
Van 1-2 játék ami nagyon szaggat pl: ez a Ninjump, Need For Speed meg hasonlók de miért?? Nincs rá vmi megoldás ?
2010. dec. 25. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
azért mert gyenge hozzá a hardwere! ha ilyen játékokkal akarsz normálisan játszani, akkor egy galaxy s-t érdemes venni, máskülönben angry birds meg hasonlók :D
2010. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudom mi bajod az angry bird-sel, nekem az egyik kedvenc játékom. szerintem telefonon nem igazán elhet 3d-ssel játszani értelmesen (kivéve talán az autósok).

amúgy: nem gyenge a hardver. csak nem írtak hozzá 3d drivert, épp azért, hogy add el, és vegyél drágábbat. én már csak aazért se veszek. de többet samsungot se nagyon. van a samsungnak azért üzletpolitikája.

amúgy a modderek dolgoznak a 3d driveren, most volt egy kis hatzásszünet, de úgy néz ki, hogy hónapokon belül kész van. én már felraktam a bétát, és vannak játékok, amik jelentősen gyorsultak.

2010. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!