Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gondolja sok szerencsétl...

Miért gondolja sok szerencsétlen, hogy a WIFI pénzbe kerül a mobilon?

Figyelt kérdés

Eszem megáll már az ilyen kérdésektől, ma is vagy 30x kérdezték meg...


Emellé jön a 40 "meddig töltsem elsőre az akkut" és a 25 ingyen fészbúkos kérdés...


2010. dec. 26. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elgondolkodom azon h én mi a lófa**szt keresek itt és gépelem el az újom feleslegesen. Mert nem mondom szivesen segitek, de az már sok mikor tölünk várnak mondatokat mert nem képesek rákeresni valamire. GRRR.....
2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt érzem. Örülök, ha segíthetek bárkinek is, de amikor emglátom ezeket a f@szarcú kérdéseket hirtelen kijön belőlem az állat, és ott helyben levágnám a kezét annak aki leírta :-))) Még így karácsonykor is...

Eszméletlen, és ez nem a nem tudás problémája ez az elsőosztályú ostobaság... Erre ne legyen képes valaki, hogy utánaolvasson valaminek...

Számlán megjelenik-e a Wifi te jézus isten... -.-' :(

2010. dec. 26. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
xDxD ;);)
2010. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért gondolja sok szerencsétlen. Tán mert gyerek. És ennek a lapnak az a neve, hogy bármit megkérdezhetsz, amit máshol nem mersz. A kisgyerek miért kérdezi meg 100x ugyanazt? Majd ha olyan szép, és okos lesz, mint tik, mag Marx Károly, akkor nem fog benneteket idegesíteni
2010. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 perettyó ***** válasza:
100%

1. ne vegyen senki okos telefont aki a micro órájáról azt hiszi hogy csak akkor lehet bele rakni valamit ha 00:00

2,használati utasítás is van a világon

3. a 15 éves hugom nem egy lángész de még ö is tudja hogy a wifi a telefonon ingyen van

4. a legtöbb kérdező csak azért kérdez a Drága telóival kapcsolatban hogy

4/a lássák mennyire balkuki

4/b lássák milyen telót lizingelt nekik apuka

2010. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, és akkor jönnek hogy: "most kaptam: iphone 4/nokia c7/htc desire-t ", szerintetek ez jó telefon?? :S istenem, ne itt arcoskodjanak...
2010. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 perettyó ***** válasza:
100%
én ilyenkor irom vissza lehet hogy most kaptad de kb 1 évig a részleteket fizeted amugy meg szerintem a teló telefonálásra esetleg netre való innntöl szerintem csak paraszt vakítás a hd kamera a telóban a hd kijelző meg az ehhez hasonló hülyeség,a wifi meg nem tudom miért olyan nagy szám mert nekem van egy lassan 2 éves vagy több is már Sep990í és abban is van wifi meg érintő kijelző de még randa flip is
2010. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak hogy [...]?" - természetesen a készüléke típusát le nem írná.

személyes kedvenc: "Hogy tudok bluetooth-t letölteni a telefonomra?"

Na meg ahogy leírják azt hogy bluetooth. Minden elképzelhető permutációját (bluetoot, bluutooth, blútúsz, brútusz, stb.) láttam már.

Az x jobb mint az y? Megnézni két tesztet és ezeket komparálni igen nehéz. Igen kevés ember van, aki mindkét készülékről (nyilván hasonló kategóriájút kérdez) tud érdemi véleményt mondani.

No meg a kedves válaszolók. "Melyiket vegyem, x vagy y?" kérdésre benyögik hogy "iPhone 4-et" vagy "ha minőséget akarsz, akkor iPhone 4-et"

Meg az apple fanboy-tábora, akik meg vannak győződve róla, hogy csakis az apple a király

Meg az "x megéri?" kérdések

Meg a "miért nem ingyenes a telómon (sic!, a hátamon feláll ettől a szőr) a facebook zero?"

Meg a "milyen telefont ajánlanátok x.- alatt?" - mintha nem lenne tíz forintonként ilyen kérdés

"Ajánljatok iPhone-ra/Androidra appokat/játékokat!"

Tényleg jók azok is, akik azt hiszik, hogy még mindig Nixx akksi van a telefonban


Remélem, hamarosan lesz olyan törvény, ami nem engedi, hogy a telefon okosabb legyen mint a gazdája...

2010. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem azért a két fillérért, de tényleg van egy pár, olyan hely, ahol fizetni kell a wifi használatáért.

Bár láttam már olyan embert, aki csak használja a szomszéd wifijét, ingyen, de a titkosítás miatt rouert venne - wtf?!

2011. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ahol fizetni kell a wifiért az zárt, vagy mac cim filteres, tehát ez kiesik a free wifi kategóriából
2011. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!