Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megteheti azt a mobilszolgálta...

Megteheti azt a mobilszolgáltató, hogy nem biztosít térerőt tartozás esetén?

Figyelt kérdés
Előfizetéses vagyok a T-mobile-nál (2 éves hűségnyilatkozattal). Sajnos anyagi körülmények miatt hátralékom van. Hívást már nem engedélyez a szolgáltató, addíg, míg nem rendezem a tartozásomat. Nem is ez a lenagyobb problémám, hanem nincs térerőm 2 napja. Ez összefügghet a tartozásommal?
2011. jan. 6. 12:04
1 2
 1/18 perettyó ***** válasza:
valószinü letiltották a kártyádat
2011. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha nincs térerőd, megszüntették az előfizetést és letiltották a sim kártyát és/vagy a készüléket.

Itt már nincs mit tenni nem aktiválják újra, még akkor sem ha kifizeted a tartozást+a kötbért a hűsigdőér+a készülék vételár és listaár különbözetét.

Továbbá a tartozás kiegyenlítését követő 1 évig tiltólistán leszel mindhárom szolgáltatónál.(nem vehetsz náluk semmit)

2011. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És így mások sem tudnak elérni engem? Az fa**a... Más megoldás nincs??
2011. jan. 6. 12:40
 4/18 perettyó ***** válasza:
vetes bele egy új kártyát és addig használhatod amig le nem tiltják a telót amugy mien telód van?
2011. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
samsung s5230
2011. jan. 6. 12:44
 6/18 A kérdező kommentje:
a telefont miért tiltanák le? csak a kártyát, nem?
2011. jan. 6. 12:47
 7/18 perettyó ***** válasza:
a telefont is letilthatják tartozás miatt (imei szám alapján nem engedi fel a hálozatra)
2011. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
és a telefonról a tiltást nem oldják fel valamikor vagy valahogy?
2011. jan. 6. 12:52
 9/18 anonim ***** válasza:
nem. ez a "büntetés". Ugyanúgy, ha közben rendezed a tartozásod, vehetsz új kártyát, ha használni akarod az előfizetésedet.
2011. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szóval, ha jól értettem mindent: ha kifizetem a tartozásomat és veszek új kártyát, akkor már nem leszek letiltva, és továbbra is tudok telefonálni.
2011. jan. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!