Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Link) Vélemények a telefonról?

(Link) Vélemények a telefonról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 14. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kis telefon, ha lehetne választani, hogy mit vágjanak utánam, valószínűleg erre böknék.


Egyébként meg drága, nem éri meg. Ennyiért inkább egy strapabíró kis telefon + egy laptop. Én legalábbis nem vennék ilyen drága telefont.

2011. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem?? Ilyen drága készülékbe még senki nem tett bele olyan gyenge képernyőt, mit a htc a Desire HD-be. Sajnos nagyon fakó, szintelen és nem szép. Látszik h egy hétköznapi LCD, amely 252 ezer szinű, és az is a gyengébbik kiadásból. Nem venném meg. Inkább ennyi pénzért néznék IPhone vagy Samsung SuperAMOLED (Wave, Galaxy S, OMNIA7) képernyős telefon után. És mi a legfontosabb egy csúcskategoriás érintőképernyős telefonnál? Nehéz, a képernyő! És ennek a képernyője messze nincs rendben. Lásd:

[link]

2011. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez jön be a legjobban, ma akartam volna venni csak pont elfogyot...
2011. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megint itt a htc ellenes barátom :D
2011. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, te is itt vagy elfogult barétom! Soha nem láttad a kezedben más készülék mellett, de azért oltsad a tapasztaltakat! Hadd válljon az oldal olyan troll oldallá, amilyenné teszitek! A normális ember hozzászolásait leszóljátok, és itt ajánljátok egymásnak a fan készülékeiteket! Ezért is ilyen megbizhatatlan ez az oldal! Nem itt kell informálodni, hanem majd a T-Mobile-nál vagy máshol elmondják és te is meglátod h milyen a képernyője! Am a telefon korrekt. De nem ebben az árban.
2011. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha nekem Desire HD-m lenne, eszembe nem jutna nyavajogni azon, hogy "fakó". Egyértelmű, hogy a S AMOLED jobb, de hogy ezzel a telefonnal sem nyúlsz mellé, az biztos.
2011. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Magyarországon meglehet rendelés nélkül venni?

Ha igen hol? Azért ugy mégse akarom megvenni hogy nem is láttam előtte..

2011. jan. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!