Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3 Okostelefonnak...

Nokia C3 Okostelefonnak számít? (lent)

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert véleményem szerint mindent tud amit a mai szuperiális okostelefonok.Olvastam róla, hogy "low cost okostelefon".Egyedül a lassúsága a gáz.
2011. febr. 5. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem számít annak. De nem is attól lesz egy telefon okostelefon, hogy sok mindent tud.
2011. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hanem?sebességétől?
2011. febr. 5. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, hanem az operációs rendszertől. Kb. mint az asztali gépen csak ez kisebb méretekben.
2011. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én szememben egy Nokia sem okostelefon, még az N8 sem. Egy okostelefon legyen gyors, könnyen konfigurálható, testreszabható és ne elavult!!
2011. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

első:ezen a telon symbian series 40 op van

ami elég régi...de legalább könnyen testre szabható

2011. febr. 5. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Az S40 az inkább csak a platform megjelölése. Az igazi symbian rendszer az az S60, uiq és a symbian^3
2011. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezek szerint az S40 nem is OP?:O pedig olvastam h symbian series 40 operációs rendszer.már nem is tudom h hol de vmi mobillal foglalkozó lapon.ám most is a c3asomról írok és eddig is.
2011. febr. 5. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Operációs rendszernek operációs rendszer mert különben nem is működne, viszont telefonoknál az olyan telefonokat nevezik oprendszeres/okos telefonnak amin android, windows mobile/phone, symbian (itt az s60 kell érteni), ios, blackberry os stb. van.

Míg az s40 az egy sima nokia rendszer. Tudsz rajta java alkalmazásokat futtatni és kész. Ezzel szemben ott van az symbian s60 (ez már ténylegesen symbian rendszer) itt azért már komolyabb dolgokat lehet csinálni, nem csak java alkalmazásokat tud futtatni hanem symbianra írt dolgokat is. Az okostelefonok tudását tudod bővíteni új alkalmazásokkal, illetve a gyári programok helyett használhatsz mást is (másik telefonkönyv, üzenetkezelő, médialejátszó stb.)

De az ilyen apróságok azoknak számít akik "kütyübolondok" vagy valamilyen szinten foglalkoznak/értenek hozzá.

Az átlag felhasználónak már attól is okos lehet egy telefon, hogy több mindent tud mit az előző készüléke. De attól, hogy nem okostelefon valami még lehet jó telefon.

2011. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) már megértettem.nekem jó a c3 akármit is tud :D és sztem pont ez a lényeg :D van wifi van rajta minden.
2011. febr. 6. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!