Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c3-00, e betű a felső...

Nokia c3-00, e betű a felső sorban. Mi ez?

Figyelt kérdés

van egy nokia c3-00-ám, és fent van egy e betű.

olvasgattam és azt irják hogy edge használata.

nincs bekeretezve az e betű, de zavar mert előfizetéses vagyok, és nem lenne jó fizetni a netért.

valaki tud valamit hogy kell eltüntetni, vagy ilyenkor vesz-e le pénzt??


2011. febr. 25. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem vesz le pénzt. Viszont ha keretben látod akkor már használja a netet. Állítsd át a telefont 3G vagy GSM frekvenciára. Jobb a GSM én is úgy használom a Nokiát mert akkor nem merül le olyan hamar.
2011. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor ilyenkor 100% nem vesz le pénz?

mert előfizus vagyok és elég magas a havi limit.

és azokat hogy állítsam be??

2011. febr. 25. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
fizetsz mint a katonatiszt!
2011. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Sikerült eltüntetned? Nemrég vettem ilyen telefont és nem tudom hogyan tudom ezt kikapcsolni. Segítenél?
2011. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem úgy sikerült, hogy a kettős módban kikapcsoltam a beállítások>kapcsolatok>csom. kapcs. adat>HSDPA elérését.
2012. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát úgy sikerült már régebben, hogy töröltem a net beállításokat, meg a telenornál le lett tiltva minden internetes dolog.
2012. aug. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!