Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem gondoljátok, hogy a mai...

Nem gondoljátok, hogy a mai hiper-szuper érintős, androidos, ilyen fókuszos, olyan ramos, t*kömtudja milyen beszélő mobilok az új tamagocsik?

Figyelt kérdés
Mindenki azt fogdossa,ölelgeti,cipeli magával,eteti: azaz a legújabb programokat tölti rá,mindenki nyomogat és kétségbe van esve,ha 'jaj,régi',azaz két hónapos,ami azt jelenti,hogy frissíteni vagy cserélni kell. A komoly üzleti telefonokból gyerekjáték lett,múltkor a buszon mellettem egy lógó taknyú nyakigláb kölyök játszott egy ilyenen egy lövöldözős játékot. Mert másra úgyse használja,amire lenne,azaz telefonálásra mégúgy se,max a számlát csinálja. Azért jobb érzésű idősebbek még mindig nem értik,hogy minek egy ilyen szintű telefon,ha nem üzletember valaki,de a gyerekek meg a fiatalok közt elindult ez a digitális világ. Közben meg a legritkább esetben tudják csak,hogy hogyan kell telefonálni,a díjakról sincs fogalmuk,csak meglegyen a legújabb játékuk és kész. Ez már rég nem az elérhetőségről szól. Mi a véleményetek?
2011. febr. 27. 16:11
 1/4 anonim válasza:

Nekem régebben mindig normális telefonom volt (értsd: nem érintőképernyős).

Sosem értettem, hogy miért olyan jó dolog az érintőképernyős telefon.

De aztán vettünk egyet és megszerettem.

Mondjuk én figyelek arra, hogy mit és hogyan csinálok. Utánanézek, hogy mi ingyenes és mi mennyibe kerül.

Mondjuk most lefogom tiltatni a netemet (wifim van amúgy), mert csinálja a számlát a telefonom. Pedig hozzá sem érek és állandóan a neten van..


Mondjuk nekem a telefon elsősorban telefonálása van.

Azután jön a zene (ami mondjuk nekem fontos). És utána jönnek csak a játékok meg az internetes dolgok.


15/L

2011. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem elsősorban az a fontos, hogyan viszonyul a zenéhez és a fényképezéshez, mert nem szeretnék 8féle dolgot magamnál hordani :)

Ezután már minden mindegy, másra nem igazán használom, havi 10-11 sms, pár perc telefon a párommal, és részemről ennyi.


Igaz, most veszek egy érintőképernyős samsung okostelefont, de csak azért mert abban az occó árkategóriában amit én kerestem, ez érte meg a legjobban. 20/L

2011. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira tamagocsi, inkább státusszimbólum.
2011. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyébként mi az a tamagocsi?
2011. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!