Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarország élhető hely, nem...

Magyarország élhető hely, nem gondoljátok? Budapest legalábbis.

Figyelt kérdés

Kiskoromban utáltam Magyarországot, mindenképpen külföldön akartam élni.

De ahogy növök fel, egyre inkább rájövök, hogy mennyire szép ez az ország és jó hely. Sok minden ideköt, és szerintem olyan gyönyörű város, mint Budapest, sehol máshol sincs.

A vidéki Magyarország eléggé szegény, de Budapest egy nyugat-európai színvonalú város, nem? És valahol olvastam, hogy a világ 36. legfejlettebb országa vagyunk, ami nagyon jó helyezés szerintem.


2011. okt. 28. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Budapest élhető? XD Hol élsz te? Egy városról beszélünk?


Vidék teljesen élhető, de Bp-t nagyon rendbe kellene szedni, mert egy kosz fészek az egész. Én am ha tehetném haza mennék a szülővárosomba. És el nem mennék onnan.

2011. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát Budapest pont nem, meg a legtöbb falu sem, de a megyeszékhelyek nagy része egész lakható.
2011. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem szeretném ennyire, már valószínűleg nem lennék itt...

Az ország gyönyörű, és nem csak Budapest. Nagyon klassz helyek vannak máshol is.

Akárhányszor jövök haza valahonnan repülővel, meglátom Budapestet föntről és összeszorul a torkom.

2011. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én sem gondolom hogy Bp. élhetetlen hely lenne, akinek van esze legalábbis annak nem lesznek problémái. Mondjuk bennem megmaradt kiskoromból hogy mindenképp külföldön szeretnék élni úgyhogy ki is költöztem de nem feltétlen csak a több pénz miatt. Nekem jobb itt, távol az ismerősöktől.
2011. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem gondolom.
2011. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
83%
Énis Budapesten élek az V.kerületben és ez nagyon jó igen is élhető!! szeretem :))
2011. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
75%
Ne röhögtess :). Nincs olyan gyönyörű város, mint Bp?:) Ez az év vicce. Voltál már Bécsben? Ott nincs mindenhol szemét, kosz,bűz, mint Budapesten, és kb. 8x annyi bicikliút van. Budapest annyira messze van Bécstől is, hogy az hihetetlen. Nem azzal van baj, hogy neked tetszik Bp, de egyszerűen butaság, amit írtál. Persze, lehet azt hazudni,h Magyarország és Bp nincs elmaradva a nyugattól, csak attól még nem lesz igaz.
2011. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintebb sem rossz hely Budapest és tényleg gyönyörű.


Én éltem Londonban és Párizsban is, hosszabb ideig. Az tuti, hogy ezeknél élhetőbb, mert kisebb. És sokkal tisztább is. Aki azt mondja, hogy Bp büdös és koszos tuti nem járt még Londonban, Brüsszelben, Párizsban, Manchesterben... hogy csak egy párat említsek, de bőven sorolhatnám még.

A látvány meg szerintem vetekszik bármelyik várossal. Nem véletlenül a világörökség része a Duna part.

2011. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Fontos dolog, hogy mihez képest?

Luxemburghoz vagy Ugandához képest?

2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tomasko4 válasza:
85%
En most Londonban elek.Eltem Parizsban 2 evig,Amszterdamban 9 honapig es Buenos Airesben 4 honapig.Ezek mind klassz helyek,de ket eve vettem egy lakast Budapesten a Belso Erzsebetvarosban es mar alig varom,hogy oda koltozzek.Imadom Budapestet,pedig videken nottem fel.De azert Budapesten kivul meg sok szep hely van Mo-n.
2011. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!