Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igazi nőknek, tipikus nőknek...

Igazi nőknek, tipikus nőknek gondoljátok magatokat?

Figyelt kérdés

mi szerintetek amik csak a nők csinálnak, mik azok amik tipikus nő vonásai, mire mondjátok (férfiak), hogy "nők"?

egy nő mitől nő? a ruhája? sminkje?


kíváncsi vagyok :)


2011. okt. 26. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam nőnek,fiús vonásaim vannak és semmi nőies nincs bennem...:D
2011. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez a kérdés nőknek, vagyis ha kötözködni akarok, nőies, nőnek érzőknek szólt :)
2011. okt. 26. 13:01
 3/11 napietus ***** válasza:
10%
nem tipikus, hanem igazi nőnek érzem magam :) egy nő nem a ruhától és nem a sminktől lesz igazi (ez csak a külcsín), hanem a tartástól. ez a lényeg :)
2011. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 napietus ***** válasza:
54%
ja, hogy ne legyen félreérthtő: természetesen fontos a jó mgjelenés, de a ruhákat tudni kell viselni is :) hiszen egy férfira is ráhúzhatnánk egy Channel kosztümöt, attól még nem lenne nőies.
2011. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem attól, példaként csak ez jutott eszembe... és a tartásod milyen? milyen női vonásaid vannak ami abból ered h nő vagy?
2011. okt. 26. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nőnek érzem magam. Van tartásom, egyesek szerint "királynői megjelenésem" van, büszkén, felszegett fejjel járok, nem vagyok harsány, ordenáré, nem káromkodok. Persze karót nyelt nő sem vagyok, szeretek hülyülni és nevetgélni, de messze nem vagyok az a tipikus nyegle, nevetgélős lány.
2011. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Kedves nők, egy nő önmagában nem nő és egy férfi önmagában nem férfi. Mindig a másik nem ítéli meg. Ha egy "nem nőies" nőn megakad egy pasas szeme, sőt, akkor az a nő nőies. Különben hogy történt volna a dolog.


A ruha fontos, de nem minden. Szerintem az jó, ami kiemel, de nem mutatja mindazt, ami egy pasasnak fontos.

A smink is attól függ. Sok pasas például ki nem állhatja - és ennek ezer oka lehet.


Amit csak nők csinálnak: együtt mennek mosdóba, részletesen megbeszélik szerelmi életüket, amit a férfiak csak heccből tesznek, komolyan soha.

Többnyire egyszerre több dolgot csinálnak, amit a férfiak nem nagyon szeretnek. És nehezen viselik el, ha egy pasas "csak úgy bambul".

2011. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó jókat írt :)

ilyenekre gondoltam, amit az utolsó bekezdésben írtál. köszönöm a hozzászólásod :)

2011. okt. 26. 19:15
 9/11 napietus ***** válasza:
8%

pl. ami egy igazi nőre jellemző, bennem is megvan, és részben a tartásból ered:


-hamarabb halnék meg, mint hogy bárki sajnáljon,

-semmiképpen nem keltenék soha, sehol feltűnést,

-mindig belenézek a tükörbe, mielőtt kilépnék az ajtón,

-képes vagyok akkor is mosolyogva végigtáncolni egy báli éjszakát és mindenkihez szólni pár jó szót, ha az új cipő véresre dörzsölte a sarkam,

-képes vagyok egyszerre több dologra figyelni, de ha elmélyülök valamiben és megzavarnak, felcsattanok :)

-nem beszélek csúnyán. sose. ha ráütök a kezemre a kalapáccsal, vagy egy barom miatt satuféket kell nyomnom 130-nál az autópályán, akkor se,

-büszke vagyok a neveltetésemre,

-egy férfi sem közelítheti meg soha a szememben az apámat :D még férjem is csak közelíti...


hirtelen ennyi jutott eszembe, ami olyan nőies és rám is jellemző :)

2011. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, napietus, de nekem ezek alapján te nem nőies vagy, hanem merev, rideg és mazochista.
2014. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!