Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vettétek még észre, hogy...

Nem vettétek még észre, hogy milyen bunkó, flegma, nemtörődöm fickók vannak általában a használtmobil boltokban?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem volt eddig szerencsém ilyenekhez? Ha venni akarok,gyorsan ledarálja,hogy ez meg ez meg ez van,de ha egy kérdéssel többet merek feltenni,már húzza a száját,sajnálja,és érezteti,hogy haver,fölösleges vagy,húzzál ki. Sokszor visszanéztem,miután kimentem,nem egy ilyenkor rögtön telefonált vagy rohant cigizni és pont lesz*rta,hogy én mit szerettem volna. Sok közülük kigyúrt,tetkós,fülbevalós. Ha meg óvatosan bekúszok egy ilyen elé,hogy bevenne-e bizományiba egy (nem is rossz) mobilt,kivétel nélkül vágnak egy pofát,lefitymálják,és nem,mennek cigizni megint. Még sose sikerült eladnom semmilyen mobilt használtosban. Miért az ilyen flegma k*csögök tartják kézben a mobilboltokat? Ti megfigyeltétek már?
2011. márc. 1. 18:22
 1/6 anonim válasza:

Hány különböző helyen figyelted meg mindezt?

Szerintem mindenhol vannak ilyenek, minden területen, és persze itt is találhatsz kedves, segítőkész eladókat.

2011. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csak itt van így hanem sok boltban van olyan elado aki nem oda valo.Én az euronics-ban jártam már ugy párszor hogy el sem akartam hinni h ilyen van.Azóta nem megyek be oda.Volt hogybementem és akartam egy hütőt,benne volt az ujsában,mondom szeretném ezt ahütőt megvenni ami az ujságban van,van e belőle mert ha igen ma kellene.Erre meg sem mutatja mondja h figy mért vennél ilyet van ennél jobb is kicsivel drágábban(amúgy pont volt annyi félretett pénz és azért akartam pont azt és még tetszett is)de nem ő erösködött hogy meg ne vegyem meg szar stb.Arra ment ki h a drágábbat vegyem gondolom a jutalék miatt,na mindegy berágtam és elmentem venni egy másik boltba hütőt még aznap.Aztán fél évvel később megint bementem valamiért akkor meg akartam kérezni valamit és ha van másnap bementem volna megvenni,a pasi megint jött avval hogy van jobb is meg stb,mondom nem hanem tuti az kell szoval ha van holnap vennék...erre egyszercsak azt vettem észre hogy magamban beszélek mivel bejött más is az üzletbe és egyböl odavágodott a pasi és elkezdte öket is füzni(mivel látta h nem aznap veszem meg gondolta nem foglalkozik velem).Aztán még volt egy eset amikor vettem ott egy porszivot,de az volt az első és utolso h bemegyek abba a boltba akkor is minden jo volt csak aza porszivo nem.Azért gyors megvettem és eljöttem.Nálunk ezen kivül még egy ilyen bolt van ahol hasonlo cuccokat kapni ezért adtam nekik 3 esélyt,de ha több volt lett volna az tuti h be nem megyek soka többet.Köcsög és bunko emberek dolgoznak a legtöbb helyen.Szóval szerintem ez nagyon sok helyen így van.A plazaban is néha olyan eladok vannak hogy még nézelődni sem tdusz mert ráddakaszkodik és tukmál de van aki le sem sz.r és van olyan amikor ha bemész fintorog,na azt kéne szájba v..gni.Mindimum lenne h olyan embert vegyenek fel aki szereti az embereket és alkalmas eladonak és a suliban is normálisan oktatnák a gyerekeket és megtanitanák az illemre.Épp irta azt is valaki hogy 50 éves de a boltba a kis fiatal csaj csak ugy lesziázza,holott azért ha maradi ha nem illene elöször lemagáznia az ismeretlen vevőt max ha szól h nem kell akkor talán megengedheti magának a tegezést.
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jópár boltban voltam, 4 különböző megyében. Ez nem olyan 'mindenhol vannak k*csögök' kérdés,hanem az a kép alakult ki bennem,hogy a használtmobilosokban csak ilyenek vannak. Második válaszoló: olvasva is felment bennem a pumpa. De ugye az euronics is műszaki bolt,így tovább vázolódott bennem a kép,hogy minden mobilos k*csög,de nem minden műszakis k*csög.
2011. márc. 1. 18:50
 4/6 anonim válasza:
Igen, sajnos elég sok ilyennel lehet találkozni, főleg ha olyan problémával mész oda amit nem értenek vagy nem akarnak segíteni benne, pl.: pulse mini kijelzővédő fólia, az első 7 boltban azt mondták hogy ilyen nem létezik. Meg sokszor tényleg nem értenek a telefonokhoz, csak úgy ott vannak "eladónak", pedig pont az lenne a lényeg hogy ismerjék a mobilokat.
2011. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a gsm bazárokban összefutsz a bunkó boltosokkal,akkor azt meg is érdemled. Miért nem jó neked, ha kihagyod a seftes neppereket? vatera, aprónet, stb?
2011. márc. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De. Nagyon jó jellemzést írtál, nagyon rá lehet ismerni. Én pl ezért nem is járok ilyen helyekre. És lehet mások is vannak ezzel így. Így ha normálisabb lenne a hozzáállásuk, lehet nagyobb forgalmuk is lenne.

De egyébként más boltban is vannak ilyenek. A mobil, műszaki boltokban ezek a kigyúrt tetkós orkok. A másik meg a plázák ruhaüzletében az unatkozó 18-19 éves plázacicák. Akik szintén vagy le se szarnak, csak ülnek és írogatnak msn-re, vagy telefonálnak. Vagy próbálnak segíteni, de lerí róluk, hogy olyan buták, hogy semmihez sem értenek a saját maguk ízlésficamos sminkelésén kívül.

Persze tisztelet a kevés kivételnek.

2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!