Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elirtam a PIN kódomat, a PUK...

Elirtam a PIN kódomat, a PUK kódot pedig sajnos nem találom. Ha a szerződéssel bemegyek egy ügyfélszolgálatra megmondják?

Figyelt kérdés
A telefon nem az én nevemen van, de nálam van a szerződés.
2011. márc. 16. 14:10
 1/3 anonim válasza:
Be sem kell menned, telefonon megmondják névre, címre, személyi számra és szerződésszámra. Múltkor én is eljátszottam ezt, de még szerződésem se volt, és így is kiadták személyi szám alapján.
2011. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minek pin kód? ha ellopják úgyse ezzel a sim-el fogják használni...a telefonzár kódnak már van értelme
2011. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mert PIN-kóddal levédett mobilon nem csinálnak neki az előfizetéses telójára 100 ezres telefonszámlát.
2011. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!