Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia boltban mennyibe kerülne...

Nokia boltban mennyibe kerülnek az adatkábelek?

Figyelt kérdés
Most akarok új Nokia C3 00 -át venni, és tudom,h nem adnak hozzá adatkábelt. A városomban nincsen nokia bolt. A bookline-ról lehet rendelni 2000ft-ért. Megéri szerintetek?
2011. márc. 17. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Már pár100Ft-tól lehet kapni adatkábelt.
2011. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És nem tudod,hogy hol? Már pár helyen kerestem és nincs (pl,auchan,tesco, stb...)

Mindenhol azt mondták,h nokia boltban...

Ezért tettem fel így a kérdést.

2011. márc. 17. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagykereknél nincsenek. Ha bemész az egyik szolgáltatóhoz, lehet hogy van neki. Vagy ha ahol laksz van egy telefon alkatrész bolt lehet ott is van.
2011. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
symbianos telefont alapból nem vennék, c3-at meg főleg. Borzalmas az a telefon. Ha rámegy a wifire nagy nehezen, akkor sem élvezheted sokáig. Inkább keress valami normális telefont.
2011. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előre ne vegyél, lehet hogy lesz hozzá.


Ha meg nem, akkor kb 700 forint: [link]

2011. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!