Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvek a ZTE Blade ellen és...

Érvek a ZTE Blade ellen és mellett?

Figyelt kérdés

Légyszi mondjatok érveket,hogy miért,vagy miért nem érdemes Blade-t venni.

(nem tudom,hogy ezt vegyek,vagy LG GT540-et)

Köszönöm,nagyon fontos!


2011. márc. 27. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem Bladem van, jó. Szeretek buherálni, magam képére alakítani, szoftvert, alkalmazásokat csereberélni.

Ca. fél év alatt "áll be", onnan már csak a nagyon újdonságokat próbálom.

Mindent tud, elegendően nagy a képernyője és gyors.

van gyorsabb is, nagyobb is, de nem vagyok hajlandó "pingpongütőt" hurcolni.

Fényképezője.. max. elmegy.

2011. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nekem van olyan, 250 lóerős, megy, mint az urdung, a kanyarokban gyors. A fűtött markolat télen jól jön, nagyon kényelmes az üléspozíció, még a magas emberek számára is.

Jó választás.

2011. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

18:44 nek..

Szart nem veszek, legfeljebb elvárásaimnak megfelelő készüléket. Ami tudható volt róla, azt hiba nélkül teljesíti és az nem kevés.

Az hogy szép, nem szép, az ízlés dolga, én műszaki ember vagyok, a szar pedig nem paraméter... Ilyet én senki tulajdonára nem mondok, legfeljebb néhány hiányosságára hívom fel a figyelmet.

De ha így gondolod, meghagylak ítéletedben...

2011. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18:44 melyik az, amit nem ott gyártanak?
2011. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

19:08-nak üzenem hogy kínai telefon :)


Én nem vennék, mert még tapasztalatlan a gyártó. Régen szolgáltatóknak adott el telefonokat amikre rányomták a szolgáltató nevét(pl.:vodafone 845). Csak most saját gyártásba kezdett. Amíg nem ad ki pár telefont a keze közül, addig én nem merek venni. Szárnyra kapott az a hír is ami szerint sok kijelzőhibás telefont adnak ki a kezeik közül. EZ NEM CSAK SZÓBESZÉD. A másik fő probléma az, hogyha kikapod képernyőhibásan akkor ugye beadod gariba. De ha valami baja lesz utánna, hova viszed megjavíttatni? Mert ugye itt Magyarországon nincs szervize ennek a "márkának"!


Egyébként ezek ellenére nem rossz telefon mert olcsó. Ugye van benne multitouch, wi-fi, gps... ami ennyiért akár mennyi rossz érv szól mellette, KIVÁLÓ ÁR. A képernyője sem az az extrakicsi hanem olyan átlagos asszem 3.2 inch-es.

2011. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utsónak üzenem te hülye vagy... Képernyőhibás széria már nincs mert csak az első szállítmányok voltak azok.Beadod garanciába?Egyből kicserélik egy vadi újra. Utána megint probléma lenne vele és érvényes rá a garancia akkoris cserélik szóval ;) amúgy a legjobb ár/érték arányú telefon most pl a t-mobilenál nagyon megéri egyedül a kamera szar benne..
2011. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. márc. 28. 07:03
 8/10 anonim ***** válasza:
00:48 nak: te vagy a hülye, ha 1x javíttatod elszáll a gari, meg ha lejár rá a gari mitcsinálsz vele? Nem fognak neked új telefont adni ahányszor összetöröd
2011. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
éppezaz nem javítják hanem cserélik és többször nemcsak egyszer-.- amúgy meg 2 év utána szoktak kb telót cserélni.. vagy 1
2011. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*szoktam
2011. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!