Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez már-már zaklatás! Mit...

Tinker Bell kérdése:

Ez már-már zaklatás! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 hónapban folyamatosan kapok különböző hívásokat, amik egyértelmű, hogy nem hozzám kellene, hogy befussanak.


A történet a következő: folyton egy bizonyos autóbontót keresnek rajtam. Az első pár hívás után felhívtam a tudakozót,azt mondták, hogy nincs semmilyen adat a telefonszámomról, hiszen tiltva van. Ezt én is így tudtam, mert amikor a szerződést kötöttük, akkor letiltattuk. A múltkor már megkérdeztem az egyik hívót és azt mondta, hogy a tudakozó adta ki a számom. Akkor hogy is van ez?


Nem tudom, hogy ki és hol rontotta el, de nagyon dühítő, hogy rendszeresen hívogatnak. A szolgáltatóm által biztosan tiltva van a számom.


Mit lehet ilyen esetben tenni?


2011. márc. 30. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy újra kiosztottak egy telefonszámot. Lehet, hogy te is így jártál és korábban egy autóbontóé volt.
2011. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hellsing71 ***** válasza:

Ha a telefonodat kb. 5 hónapja vetted, lehetséges, hogy korábban már használatban volt a szám, de vissza adta/vették a korábbi előfizetőtől és ez lehetett az az autóbontó.


Próbáld meg, hogy a következő telefonálót kikérdezed a bontóról és utána erre rákérdezel a tudakozónál. Lehet, hogy a Te neved mellett titkos a szám, de a tudakozóban még bent van a bontó neve mellett. Hogy a következő lépésben hogy lehet a bontót törölni a tudakozónál - ezt már passzolom :)

2011. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy előttem is használták már a számot. Nem 5 hónapja vettem,csak azóta jönnek a hívások. Egy éve vettem az előfizetést.


Az is lehet, hogy egy reklámon írták el a számot. Vagy nem tudom... de egyszerűen elegem van belőle...


Köszönöm, hogy írtatok!


Várom olyanok válaszát is, akik voltak már hasonló helyzetben.

2011. márc. 30. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
a másik lehetőség, hogy a bontó adott meg véletlenül téves számot vagy elírták az újságnál és ezért hívogatnak ,a tudakozó meg az xy bontóhoz a te számodat rendelte emiatt
2011. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Nagyon egyszerű, használt számot kaptál. Nem tudsz mit tenni, max kérsz egy másikat. Rajtam múlt héten egy volvo szalont kerestek.
2011. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért nem olyan nagyon egyszerű, mert elég dühítő, hogy állandóan hívogatnak én meg magyarázkodhatok...


Szerintem te is ezt gondolnád az 50. hívás után...


Köszönöm a válaszod!

2011. márc. 30. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem párszor mint ingatlankufárt hívtak fel. Valami hirdetésben hibásan jelent meg a számuk, a 89-et felcserélték 98-ra. Miért nem nyitsz bontót? A közönség már meg van :)
2011. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

=o)


Lehet, hogy azt kellene!


Köszönöm a válaszod!

2011. márc. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!