Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklatás - mit lehetne tenni?

Zaklatás - mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Mobiltelefonon folyamatosan kapok hívásokat egy ismeretlentől, hogy szálljak le a pasijáról... elmondtam neki hogy fogalmam sincs miről beszél, és többször kérdeztem egyáltalán kit keres, ki ő, vagy hol lakik, de csak annyit szokott mondani, hogy "a rák egye ki a méhed" (khm...) aztán átveszi a pasija a telefont, hogy "nehivogassáá" de nem árulták el milyen számról "hívogatom" őket. rohadt idegesítő, és mivel rejtett számról csinálják nem tudom letiltani. Mit tudok tenni? le tudnám tiltatni valahogy? Munkám miatt a rejtett számokat is fel kell vennem de már elegem van, és csak nem unják meg... komolyon ekkora fogyatékosok élnek a világban hogy nem fogják fel nem én vagyok az emberük?? boldogan élek az élettársammal évek óta, nem pasizok, nem barátkozok, ilyen putris eszkimókkal meg aztán főleg...
2011. aug. 16. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Kiírod a telefonodból a zaklató hívások időpontjait, beviszed a rendőrségre egy feljelentés mellé.


Ez mindössze amit tehetsz.

2011. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

rendőrség, feljelentés

ők kikérhetik a híváslistát a letiltott számokról is, de lehet, hogy az is elég, ha megmondod, hogy már feljelentetted őket, hátha abbahagyják

2011. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van.A rendőrségnek köteles mind a három szolgáltató a rejtett számokról indított hívások adatait is kiadni.A megoldás: büntetőfeljelentés a rendőrségnek,egyelőre ismeretlen tettes ellen.(nem gyanusíthatsz meg alapból senkit,feljelentés nélkül pedig a rendőrség se kéri ki az adatokat...mert nem).Ha megvan a tettes,a feljelentést módosítani kell ismeretlen tettesről a gyanusított nevére...gyanusítottból pedig előbb utóbb elítélt lesz...
2011. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"feljelentést módosítani kell ismeretlen tettesről a gyanusított nevére...gyanusítottból pedig előbb utóbb elítélt lesz..."


Csak azt a feljelentő sose fogja megtudni ki volt aki hívogatta, így nem tehet feljelentést ellene név szerint.

Ettől függetlenül ha az eljárás során nevesítik a zaklatót, nem változtat semmit a dolgon hogy a feljelentő ismeretlenként jelölte meg.

2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos nemhiszem hogy a rendörséget érdekelné. 10 éve ugyan az a számom, fájó szívvel azt hiszem, de inkább lecserélem :( rohadjanak meg, nem is tudom kik ezek és miért pont engem fogtak ki. utálom :( azért köszi, nem is tudom mit gondoltam mit lehetne tenni :(
2011. aug. 16. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha személy szerint veled van bajuk, az új számodon is meg fognak találni. Én is a rendőrséget javaslom.
2011. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj, nem tudom kik ezek és miért az én telszámom zaklatják. nem hinném hogy velem lenne bajuk, ugyanis azt keresik, aki rámozdult a "pasira". amit 1000%-osan kijelenthetek az az, hogy nem én vagyok ez a személy....
2011. aug. 16. 16:32
 8/8 anonim válasza:
én is a rendőrséget javasolnám,had kapják meg a sz@rházik ami jár nekik..
2011. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!