Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopott telefonom a rendőrség...

Ellopott telefonom a rendőrség milyen pontossággal tudja belőni (hollétét)?

Figyelt kérdés
a mai telefonokat elvileg betudják ha jol tudom
2011. márc. 30. 16:56
 1/6 anonim válasza:
elég jól,főleg az új telefonokban.Azok már nagyon modernek,bennük mindenféle "csip" megtalálható.
2011. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha van rajta gps valószínűleg megtalálják lazán
2011. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
samsung monte?
2011. márc. 30. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen ,ha keresnék megtalálnák,de nem fogják keresni.

Nem mozdul a rendőrség ilyen ügyre ,és szerintem jól is teszik. Amíg a mobilszolgáltatók megengedik,hogy a lopikás telók másik SIM kártyával újra használhatók legyenek,addig jogosan nem fog a rendőrség ilyesmi után futkosni.

2011. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
imei szám alapján be tudják mérni, rendőrségi papirokkal kell a szolgáltatónál kérni
2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak szimplán feljelentés után bevittem az imei számom és kb 3 napra rá megtalálták és átvehettem.. nem kellett bonyolítani
2011. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!