Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel lehet áttörölni a...

Mivel lehet áttörölni a mobilt, hogy fertőtlenítve legyen?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy vmi fülbetegséget is okozhat a mobil,mert sok rajta a baci.
2009. febr. 27. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én alkoholos törlőkendővel /szemüvegtisztító/ szoktam áttörölni az egészet, mivel kézről kézre jár, ki tudja ki mennyire igényes az ilyen dolgokra... szerintem az megteszi
2009. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Szeddszét és úgy töröldát mondjuk florasept-el esetleg lakbenzin de lehet,hogy az oldja,denszesz az nem olyan brutáll.
2009. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ilyeneket hol lehet kapni? Vmi márkanéve van? DM-ben van esetleg?
2009. febr. 27. 20:03
 4/13 anonim válasza:
100%
en egy fogkefet megszanitarszeszezek es aval megpucolom, es utanna parfumos pappirzsebkendovel
2009. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
60%
én acetonos körömlakk lemosóval szoktam áttörölni, szétszedem természetesen és a belsejét is ezzel áttörlöm. DMben kapható természetesen, Rossmannban is.
2009. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lakklemosó meg az ilyen dolgok leszedik a festéket. Jobb esetben csak matt lesz az egész felület... nem ajánlom.


Én papírtörlőt összehajtok, hogy vastagabb legyen. Arra kis víz és kis safeguard szappan. Az antibakteriális.


Vagy ablaktisztítóval törlöm át a kijelzőjénél főleg.


Nekem ezek beváltak.

2009. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Az aceton nem oldja fel a műanyagot, vagy nem tesz kárt benne?
2009. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én a helyedben nem szedném szét. Éppen hogy nedves alkoholos papírzsebkendő megteszi. Alkoholt tudsz venni patikában.
2009. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Úristen, ki ne próbáld a fent leírtakat: aceton, Flóraszept! Jobb esetben felmarja a külsejét, rosszabb esetben használhatatlanná válik a mobil! És ne szedd szét!!! Ha garanciás, az azonnal ugrik.


Egy kis alkohollal vagy parfümmel töröld át, de ne ússzon benne! Épp csak egy kicsit legyen nedves.

2009. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kell szétszedni, belül nem lesz az piszkos... én ott csak ecsettel kitakarítom. Az nem szöszöl.


Parfümöt nem szabad rá rakni mert az befogja és károsítja!


Továbbra is szerintem a safeguard szappanos áttörlés a legjobb. Az tuti nem tesz kárt benne. Az alkohol is jó lehet, de sok telefonnál nem használható.

2009. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!