Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell csatlakoztatni a...

Hogyan kell csatlakoztatni a számítógépre Samsung Galaxy Ace telefonomat?

Figyelt kérdés

Bedugom, pittyen is. Elkezdi tölteni, de az automatikus telepítő nem találja a telefont. Telepítő CD nincs, Nem is kérdez rá, hogy kívánom-e csatlakoztatni a telót. Valaki segítsen legyen szives, mert enyhén szólva is szétb@sz az ideg! :D

Előre is nagyon szépen köszönöm!


2011. ápr. 9. 19:32
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Nekem ez sehogy sem megy. Van valaki akinek ez már sikerült? :S
2011. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
[link] ezt töltsd le és működni fog.nekem is ez volt a baja és ezzel a programmal jó lett.
2011. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
[link] előző vagyok itt le tudod tölteni a használati útmutatót minden benne van.amit adtak hozzá az semmi!
2011. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
[link] ezt töltsd le és működni fog.nekem is ez volt a baja és ezzel a programmal jó lett.
2011. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hali...


Ha köztetek volna valakinek annyi esze hogy elolvassa a papírt már biztosan tudnátok... Töltsétek le a Kies programot! :) Adok linket is!...


[link]


Katt a "Töltse le most" feliratra innen remélem menni fog! EZ CSAK A SAMSUNGOSOKNAK!

2011. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
49%
hülyeség ez h progi kell hozzá nekem is galaxy ace van és mindféle program nélkül tudom csatlakoztatni ELSŐRE. ha ugy csináltok ahogy már leirtam müködnie kéne. ELŐŐSZÖR IS elöször bedugod a kábelt a teloba és a gépbe is utána fölül kiir egykét dolgot lehuzod (ott a hol a wifi gps egyebek vannak) és rámész az elősre amit kiír. valószinü ez lesz : USB-hibakeresés csatlakoztatva' na arra mennyetek rá. utána kinyomod a hibakeresést az lesz csak kipipálva ugyhogy nem lesz nehéz dolog... utána megnyit egy kis android figurás képet és ott alul rámentek h USB tárolo csatlakoztatása .... és már kész is ha narancssárgára váált az android figura akkor van kész
2012. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem nem megy... Mindent úgy csinálok, ahogy le van írva, de a "USB tárolo csatlakoztatása" helyett belső tárhely csatlakozását írja ki... :/

Mit csináljak?

2012. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
/Akinek sikerült/: Hát vagy Linuxod van, vagy van olyan szoftver az operációs rendszered alatt, ami futtatja a külső operációs rendszereket, mert az Android is egy "Windows" operációs rendszer, szóval csak ennyit! :)
2012. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 nomad23 válasza:

Kies progi nélkül csak akkor sikerül ha tartalmazza a Windowsod, Linuxhoz másik progi kell.

Egyébként KKKristofot illeti a helyes megfejtés

ezt kell leszedni: [link]

2012. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
ÁÁHh nem igaz nekem is ez van kippálom és már röktön vissza is rakja pipát :/
2012. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!