Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell csatlakoztatni a...

Hogyan kell csatlakoztatni a számítógépre Samsung Galaxy Ace telefonomat?

Figyelt kérdés

Bedugom, pittyen is. Elkezdi tölteni, de az automatikus telepítő nem találja a telefont. Telepítő CD nincs, Nem is kérdez rá, hogy kívánom-e csatlakoztatni a telót. Valaki segítsen legyen szives, mert enyhén szólva is szétb@sz az ideg! :D

Előre is nagyon szépen köszönöm!


2011. ápr. 9. 19:32
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
.samsung.com/hu/support/usefulsoftware/KIES/JSP <--- innen töltsd le a KIES-t mert másképp nem fog működni.én most csináltam meg és lám egyből működik! :D
2012. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 picihasim válasza:
Nekem Kiessel sem akar működni :(
2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

[link]

ezt telepítsétek. én is ezzel szenvedtem de mikor ezt fel telepítettem akkor megoldódott a probléma. és persze a pipa ne legyen ott :-)

2012. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Sziasztok! Én ezzel oldottam meg:D

[link]

És itt a 4Sharedes link(azért nem linekltem e 4shared oldalát, mert nem engedte)

Letöltöd, felrakod, és megy is.!

2012. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Bocsi, elírtam.

*4sharedes linket keresd meg.

2012. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Sziasztok! Ugyan ez a problémám! A telefon kiírja csatlakoztatva de a gép nem észleli!
2013. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
próbáld meg egy másik usb csatlakozóba dugni
2013. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Köszönöm. Így sikerült. :)
2014. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Patrik1003 válasza:
Sajnos nekem abszolut nem megy ez nem normális dolog volt már 10 féle okostelefonom de egyikkel sem volt ilyen gond söt a régi nyomógombosokkal sem amikhez 2-4 gigás kis memokariaim voltak... ez durva többet nem veszek ilyen telefont az tuti biztos! Samsung galaxy ace: nagy kalap ***
2016. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!