Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merre árusítsák a lególcsóbban...

Merre árusítsák a lególcsóbban ezeket a telefonokat, és melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxis S iphone 4g vagy HTC WILDFIRE ??
2011. ápr. 10. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemtudom, de helyesírási kézikönyvet majd tölts le rá-
2011. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem htc Desire-t akartál írni?? :P
2011. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De Desire S-t akartam írni! elsőnek üzenem hogyha kötegedni akar ne itt tegye meg.
2011. ápr. 10. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
argep.hu-n nézelődhetsz. Én Desire S-t vennék, de most majd jönnek az iFan-ek és rábeszélnek az ájfónra, szvsz mindegy mit mondok :P
2011. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

HTC Desire S,iphone 4g kilőve!


Bár ha nagyon van pénzed Iphone 4G!


Legjobb választás a felsoroltak közül Samsung Galaxy S! Mobilarénán nézegettem a teszteket és egyértelmű hogy SGS VS HTC DESIRE S közül a SGS kerül ki győztesként! Miért? Jobb kamera,jobb videózás,jobb az akku teljesítménye, jobb a 3D gyorsítása (igaz pár játékoknál),nagyobb képernyő

HTC Desire S előnyei-vaku,fémház,768Ram (bár ez nagyon nem dob a telefon teljesítményén)

2011. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

árusítják, tj-vel írandó, kötegedni, k-val írjuk, kötekedni, olyan telefon meg nem létezik, hogy Galaxis, csak Galaxy S van, szóval ennyit a helyesírásról...

Amúgy a kérdésre válaszolva, olcsobbat.hu, árukereső.hu, ott megtalálod a legolcsóbb ajánlatokat, vagy ha a használt is jó akkor bemész egy használt Gsm-be és megveszed, illetve Vatera.


N

2011. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jah és az ólcsó az nem ólcsó, hanem olcsó, parasztok szokták ócsónak mondani :D


N

2011. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megmondtad a frankót, remélem ezzel most felsőbbrendűnek érzed magad!;)
2011. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazából a galaxy s a nyerő de nincs rajta vaku ami fáj.... iphone 4re nincs pénzem de ha aztmondanátok akkor gyűjtenék rá. nem akarok szart venni mert most egy elég szar telefonom van amit csak azért vettem mert jól néz ki amugy kösz a értelmes válaszogat
2011. ápr. 14. 00:54
 10/11 anonim ***** válasza:

válszoKat

K-val írják, nem G-vel...

Amúgy, igen, boldog vagyok hogy kijavíthatom írási problémákkal küzdő embertársaimat, talán valami megmarad bennük ha sokszor kijavítjuk őket...vagy nem :))))


N

2011. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!