Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kóddal tudnám független...

Milyen kóddal tudnám függetlenné tenni a Nokia 5310 Xpress Music típusu telefonomat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyennel.
2011. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs kód. Marad úgy, ahogy van. Érd be vele.
2011. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó de én olyan emberektől vártam választ akik tényleg értenek is hozzá és nem a saját tudatlanságukat leplezik egy egyszerű rövid semmit mondó válasszal:)
2011. ápr. 18. 14:50
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Nokia telefonoknál sacc 2003-2004 elötti modelleknél volt lehetőség szervízkódos függetlenítésre, a mostaniaknál amit találsz kódos cucc, az mind parasztvakítás.

3 lehetőséged van:

-szolgáltató kifüggetleníti, csak éppen aranyárban

- az első sufni gsm bolt is kifüggetlenítni 2-3000Ft-ért

- lehet szerezni turbó simet, amivel függetlenítés nélkül is használható más szolgáltató simje, de ez a megoldás macerás (utána kell nézni, hogy adott modell jó -e, az újabb szoftververziókkal nem megy, nem mindig fér el a sim alá stb.)

Kb ezek a lehetőségek vannak, 1-2 hónapja részletesen utánajártam, egy vodás 6120classic kapcsán.


Persze otthon is meg tudod csinálni, ha van szervízboxood nokiához, de azt többnyire nem nagyon tartanak az emberek az íróasztal fiókjában...

2011. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A kérdezőnek: értek hozzá, és nem a "tudatlanságomat leplezem". Ha nem érthető, hogy nincs hozzá kód, akkor mit ragozzuk a dolgot?
2011. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!