Nokia 700 vagy N8?

Figyelt kérdés

2011. okt. 30. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A 700-ban erősebb vas van am több pozitivumot nem tudok mondani az N8-hoz képest!Nekem N8-am van és jó kis telefon!
2011. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem a Nokia 700-at, és szimpatikus telefonnak tűnik, hatalmas kár, hogy nem Android van rajta, mert így nem nagyon lehet rajta csinálni semmit, mert a Symbian halott :S :(
2011. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
N8
2011. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A Nokia 700-ban jobb a harver. Én mondjuk az N8-at választanám (a kettő közül) ,de ha nem szeretnél például jobb minőségben fotózni, akkor jó a Nokia 700 is. Ráadásul a 700-ban van NFC is, aminek most még nem hiszem, hogy nagy hasznát vennéd, de később jól jöhet.

Szerintem ezt Te tudod a legjobban eldönteni:

Kell a jó kamera, de (nem sokkal) gyengébb a hardver?

Vagyí. Jó a "rosszabb" kamera is, viszont erősebb (egy kicsivel) a hardver.

2011. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#2: Miért lenne halott? Más mobilmárkák esetén nem hinném, hogy járna az 5 éves terméktámogatás...
2011. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A Symbian nem halott. Az hajtogatja ezt állandóan, aki ezt olvassa neten, mert Mr. Androidék mindennek lemondják, és tovább osztja az észt. A Symbianból lett egy MeeGo, és kib@szott jól sikerült!
2011. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Viszont 70-80 ezerért azrt már kapok androidos telefont, amire jóval több program van, korszerűbb, valamint elterjedtebb. A Meego-val pedig nem értem, miért jönnek annyian, mivel tudtommal most adtak ki egy telefont vele, és nem is esélyes, hogy többet kiadnak, mivel Windows Mobile lesz rajtuk elvileg. Bár isten sem tudja, hiszen azt is szeptemberre ígérték, nem? Ha nem csinál valamit, lassan eltűnik a süllyesztőben, mert - valljuk be őszintén - a Nokia sajnos egyáltalán nem igazodott a mostani helyzetekhez a telefonbizniszben.
2011. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jah androidra sok a progi..., csak nekem nem jött be az android.
2011. okt. 30. 15:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be az Android. A legrosszabb amit valaha használtam.
2011. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, a 700 jobb. De miért lenne halott a Symbian?

Most kezd eléggé jó lenni, bár "vas"-ilag gyengébb, mint 1 Note, dehát egyedien le vannak maradva, ez a Symbian. :)

Amúgy elég sok készüléket adtak el ahhoz képest, hogy "halott". Meg most a Belle is elég jól néz ki. Ezt jól megcsinálták. :D

2011. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!