Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg?

Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nokia 5530 expressmusic , vagy Nokia 5800 expressmusic , vagy samsung galaxy3 ??? nekem legfökébb WIFI-re kellene :) facebookozni meg MSN ezni melyiket vegyem szerintetek ? de azér asztis nézem h mire képes a telefon ...
2011. ápr. 21. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A nokiákat felejtsd el, ezek közül a samsung!
2011. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a samsungok közül nehogy galaxyt vegyél mert azok olyan lassúak h az hihetetlen a nokiák állítólag most jók...én nem tudom h ez igaz-e
2011. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem a Nokia 5530-as van és meg vagyok vele elégedve, nem lassú, a WIFI tök jól működik. Szerintem az árához képest egész sokat tud.
2011. ápr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat szerintem a Galaxy 3 -om ezek kozul a legjobb + ott van az android market + nagyon sokat tud a telefon!

En a Galaxy 3 -at ajanlanam!!!:D

2011. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nokia 5800


A Wifi érzékenysége teljesen rendben van, és ha neked az MSN és a Facebbok az elődleges szempont, akkor arra ez megfelel teljesen. Végülis 2,5 éves modell, de még számos funkcióját használhatod ami benne van. (Pl.: a GPS, zene/videólejátszó, kamera, stb.). Valamint a Skype is hibátlanul funkcionál rajta.

2011. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Monte-t!
2011. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

utolsó váloszoló ... montet nemakarok álítólag marha lassú

2011. ápr. 22. 22:46
 8/8 Fuuton ***** válasza:
Ez evidens... Galaxy 3
2011. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!