Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-Játék telepítési...

Android-Játék telepítési probléma, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Már felraktam pár játékot, nem is volt gond, de újabban azt írja ki, hogy "xy nem jeleníthető meg, szabadítson fel helyet a telefonon".

16 Mb-os játékok kb, a kártyán még 1.7GB hely van. Valami tipp megoldásra? Humor Heroldok kíméljenek


2011. máj. 15. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem vetted volna észre az androidnál a telefon belső memóriájába települnek a dolgok.

Ha 2.2-es android van a telefonodon akkor át tudsz helyezni dolgokat a kártyára. Ha nem akkor a macerásabb utat kell választanod.

2011. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, amúgy nem, nem vettem észre. 2 napja van meg, nem vagyok gyakorlott Android-felhasználó
2011. máj. 15. 20:48
 3/7 A kérdező kommentje:
2.1 Le tudnád valaki le tudná írni a "macerásabb módszert"?
2011. máj. 15. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2011. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
RMB2 (Huawei M860)
2011. máj. 15. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Z4 roottal lehet rootolni, a kártyán meg létre lehet hozni egy ext3 partíciót viszont nem találtam hozzá app2sd scriptet amihez mindez kell, hogy működjön.

Viszont youtube-on találtam 1-2 videót ahol megmutatják, hogyan kell 2.2-es androidot tenni rá.

Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=9MjNSXcmnAY&NR=1


Elég nehéz erre a telóra valamit is találni ilyen szempontból.

2011. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor hagyom, nekem ez kínai sajnos :D
2011. máj. 16. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!