Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, Mi lehet a probléma?

Android, Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Probálok Xperia x10 mini proval,a telefonom felmenni a marketre.Email,jelszó minden jó.

Surf csomagos vagyok,úgyhogy netezhetek akármennyit.

De ezt írja ki:

Can't establish a reliable data connection to the server.

This could be temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues,call Customer Care.


Valaki érti ezt?Köszönöm,előre is!


2011. jún. 23. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

létezik fordító :) : Nem lehet létrehozni egy megbízható adatkapcsolat a szerver.

Ez lehet átmeneti probléma, vagy a telefon nem lehet tartalékolni adatátviteli szolgáltatások. Ha ez folytatódik, hívja Ügyfélszolgálati.

2011. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nekem egy Lg Gt540 Optimusom van, ugyanez volt a problémám és itt találtam meg rá a választ: [link]

Csináltam rajta egy Factory resetet és megoldódott a gond.

2012. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!