Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8 android...

Sony Ericsson X8 android market. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
most használom először a marketett, belépek fel regisztrálok egy jó 5 perc után ezt írja"this could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.if it continues,call Customer Care."mi lehet a probléma?
2011. aug. 12. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
fenn vagy wifin vagy mobilneten?
2011. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
utoljára amikor probáltam akkor mobil-netröl ,de wifin is ugyan ezt irja
2011. aug. 12. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ezt írta ki mikor nem volt net mihelyt felmentem egyből jó lett
2011. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
wifin?
2011. aug. 12. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miopocket ***** válasza:
ha sokáig ez van akkor rakd újra a szoftot SEUS-al.
2011. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először nézd meg, hogy a Settings -> Account and sync-nél a "background data" és az "automatic-sync" ki van-e pipálva, illetve a "Google"-ben a "sync calendar/contacts/Gmail" szintén.


Vagy megpróbálhatod Settings -> Applications -> Manage apps-ban a Google progikban a "clear data/cache"-sel kitörölni mindent és újra próbálkozni a bejelentkezéssel.


Legvégül asztali gépen a G-mail fiók/ nem férek hozzá a fiókomhoz/ jelszócserét küld a másodlagos e-mailedra.

De NE változtasd meg hanem add meg ugyanazt amivel eddig nem kapcsolódott.

Elvileg rövidesen működni fog.


Ha ezek nem jók akkor először gyári beállítások visszaállítása, ha ez sem segít akkor PC Companion-ban szoftver újratelepítés.

2011. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!