Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IGO8 van 3d hogy tudom feltenn...

Mackoalso kérdése:

IGO8 van 3d hogy tudom feltenni tegnap vásárolt, teljesen gyári Bladera?

Figyelt kérdés
kezdő androidos vagyok, minden tipp-trükk érdekel a Bladellal kapcsolatban! Köszi előre
2011. máj. 21. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Memóriakártyára csinálsz egy IGO8 mappát, abban egy CONTENT és egy LICENSE almappát természetesen tartalommal megtöltve, és az IGO8 mappába bemásolod az *.apk filet, ez a telepítő, és ezt indítod egy fájlkezelőből.
2011. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*.apk filet ? nem szeretnék hülyének tűnni, de elmagyaráznád mégegyszer. tényleg kezdő vagyok a témában. mappákat megcsináltam, milyen tartalommal töltsem meg? honnan tudom letölteni filet?köszi
2011. máj. 21. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm.. Ez így nehéz lesz, ha ennyire ismeretek híján vagy.

Telepítőnek Windowsnál van ugye mondjuk a setup.EXE ugyanez Androidnál valamilyen.APK.

Akkor milyen IGO8-ad van Neked? Ide Android operációs rendszerre való kell. Megint más kell egy Iphonhoz, mert más az op.rendszere.

Mi kell a mappákba? Térkép, Poi, Hangfilok stb.

2011. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! tiszta hülyének érzem magam, de már fejlesztem maga. Ok, és honnan tudok letölteni IGO 8 at? market?
2011. máj. 21. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Marketről? Azt ingyen sehol se adják..

Keresgélni kell a neten, hol itt, hol ott rövid időre utolérhető, nincs megadható letöltőhely, irtják, mert ugye tiltott tartalom, erre keress rá:

IGO8_ 4_2_139242

2011. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, adj egy email címet..
2011. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sooslaszlo@indamail.hu koszi
2011. máj. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!