Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a T-mobilos Galaxy...

Elhagytam a T-mobilos Galaxy Ace telefonom és bejelentetem a rendőrségen mennyi rá az esély h megtalálják?

Figyelt kérdés
Az értékét 40 000 -re becsülték mert annyit kell összesen fizetnem az előfizetésben érte.Olvastam mindenféle dolgot h nem keresik meg.Máshol meg azt írták h megtalálták a telefonját.A 3. helyen meg azt hogy könnyen át lehet írni a imei számot...
2011. jún. 8. 12:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Semmi esély.


Nekem ellopták az androidos telefonomat, volt rajta egy app, ami SMS-t küld egy előre megadott számra ha valaki más simkártyát tesz a készülékbe (WaveSecure a neve, érdemes feltenni)


Meg is kaptam az SMS-t a tolvaj számáról, a rendőrség még arra sem volt hajlandó, hogy lenyomozza kié :(

2011. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

ma 13:05

Miért a rendőrségtől vártad, hogy kiderítse, kié a telefon? Felhívod, közlöd vele, ez a te telefonod, kérsz találkozót, ahová beígéred, hogy rendőrrel mész.

Sőt, talán saját kártyával használta, akkor a szolgáltatód is megmondja, kié.

2011. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Semmi esély rá, a rendőrség nem foglalkozik 100 ezer forint alatti lopási ügyekkel. Ezt egy kapitányságon mondták nekem, személyesen, mikor ellopták a biciklim.
2011. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ez egy ritka sz@r ország...itt ne várj semmit....

Annyi, hogy tiltasd le és kész....foglalkozni nem fognak az ügyeddel..ennél komolyabb ügyek elvégzésére se képesek...nem még ilyen feladatot megoldani.

Ismerősöm benzinkúton dolgozik...egyszer elhajtottak (többször is,de ez most egy konkrét eset) és utánuk mentünk...hívtuk a rendőrséget...igazoltatták és elengedték...aztán 10ezerért tankoltak és úgy távoztak...

De ha én csinálnám??? Már tuti bilincsbe verve vinnének magukkal..sajnos ez van!:/

2011. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A rendőrség bűncselekményekkel foglalkozik ha eddig nem tűnt volna fel.

Az nemigen bűncselekmény ha nem vigyázol a holmidra, de javíts ki ha tévedek. Szép dolog hogy nem röhögtek ki nyilvánosan.

2011. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 hirth bernadett válasza:
nem sok. nkem ellopták az ipodom
2011. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 hirth bernadett válasza:
a rendorok tojtak rá...
2011. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ez mind azért van, mert fáradtak a sok "Szolgálunk és Védünk" mondogatástól. Különben is a maguk ügyeivel sokkal inkább el vannak foglalva.
2011. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

érdekes hozzászólások. nekem a szegedi osztálytársamnak a telefonját pesten kapták el, 4nap múlva visszakerült hozzá.

Ha részletesebb tájékoztatást akartok, megkérdezhetem tőle hogy mi hogy volt. Annyit tudok, hogy a srác anyja ment be érte a rendőrségre. mármint a telefonért, mert már szegeden várta.

erről ennyit.

ja és 100k alatt volt bőven a telefon

2011. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Na új fejlemény!!Ma már bő 1 hónapja eltűnt a telom már nem sok remény volt bennem ,de nem rég a jött egy üzenet a mostani telefonomra (ugyanaz a száma mint a régiben) a Mymobilesecurity nevű vírusvédőtől.Egy angol nyelvű üzenet nagyából lefordítottam és vmi olyasmit értelmeztem ki belőle hogy a telefonba egy másik sim kártya került bele. az üzenet egy Panonos számtól jött lehet az a száma?

Az üzenet:

This is a default message sent from myandroid protection's antitheft feature.Please do not delete this after reading.The sim card in your friend's missing mobile has been changed.The mobile may be stolen and the thief may be using a new sim card ,which is this number that have sent this message.For more help,please visit www.mymobilesecurity.com/faqs

via mobile device or pc:

www.mymobilesecurity.com/faqs?l=hu_hu

2011. júl. 9. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!