Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a T-mobilos Galaxy...

Elhagytam a T-mobilos Galaxy Ace telefonom és bejelentetem a rendőrségen mennyi rá az esély h megtalálják?

Figyelt kérdés
Az értékét 40 000 -re becsülték mert annyit kell összesen fizetnem az előfizetésben érte.Olvastam mindenféle dolgot h nem keresik meg.Máshol meg azt írták h megtalálták a telefonját.A 3. helyen meg azt hogy könnyen át lehet írni a imei számot...
2011. jún. 8. 12:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Bizony, jelzett a nyomkövetőd.Azt a számot tudd meg, hogy kié.

Én felhívtam , és szerencsém volt, visszaadta szó nélkül.

2011. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ja, és menj arra az oldalra, amit utoljára írt le.
2011. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

és ki ne töröld az üzenetet, ezzel tudod bizonyítani.

(ezt a progi is leírta angolul)

2011. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Azóta még 2 üzenet jött az utolsó egy 20 as szám meg egy +44 es 77 es szám megnéztem a +44 az angliai. Ebbe a két üzenetbe ugyan az volt a szöveg mint az elsőbe.Az utolsót próbáltam hívni de csak üzenetrögzítő volt..
2011. júl. 10. 14:12
 25/28 anonim ***** válasza:
lehet rájöttek hogy van benne ez a követő, és direkt cserélgetik a sim-et hogy összezavarjanak és sz*rd le a telefont.. amelyik sim megjárja a telót, biztos mindegyiknek a számát leadnám a rendőrségen..
2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A neten megnézted az utoljára beírt oldalt?
2011. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Megnéztem de amúgy ennek az oldalnak nincs magyar Gyakori kedesek rész se olyan hogy mymobilsecurity/faqs De megtaláltam a gyakori kérdéseket de nem vagyok olyan jó angolos és elég sok minden van ott nem tudtam leforditani de szerintme ezen kivül mást nem tok tenni mert amugy is csak próba verzió volt fent a telomon johogy ezt megcsinálta legalább.Amugy elküldtem tegnap e-mailba az üzeneteket meg a számokat az ügyben nyomozó rendőrnek.
2011. júl. 11. 11:23
 28/28 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy sikerrel járj és visszakerüljön a telefonod. Gondolom, azért volt ennyi idő, míg jelzett, mert valaki eladta a telódat egy boltnak, ott meg csak most vették meg. A rendőrnek, ha összejön, jó pont lehet egy üzletet lefülelni, ahol lopott telefonokat vesznek.
2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!