Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki be tud nekem számolni,...

Valaki be tud nekem számolni, hogy mit tud a Nokia N97 mini, van-e rajta WLAN, lehetne-e a betűtípust kiválasztani, esetleg témát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:37
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:

Ezeket mind tudja.

De amúgy beírod a google-be, hogy nokia n97 mini és kidob több száz oldalt, ahol tudsz róla olvasni.. annyi idő alatt amíg ezt a kérdést kiírtad, simán megtudhattad volna netről is.

2011. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
de én egy olyan embertől kérdezem akinek van Nokia N97 minije!
2011. jún. 16. 13:24
 3/33 anonim válasza:
Nekem ilyen telefonom van és mondom, hogy mind tudja.. (én voltam az első válaszoló is) De ezekhez nem kell olyan ember akinek van ilyen telója, mert ezek neten is le vannak írva.. van esetleg valami konkrétum, amit nem találsz neten és érdekelne? Mert szívesen válaszolok, csak ezek amiket kérdeztél tényleg le vannak írva neten.
2011. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
jah hát lehet...amúgy azt szeretnem meg megkérdezni hogy kell várni amikor valamire rákattintasz?Mindennap kell töltsed? Mennyi ideje van meg neked?
2011. jún. 17. 13:03
 5/33 anonim válasza:

Márciusban kaptam, azóta van meg.

Tölteni ha sokat használom (zenehallgatás net, fényképezés) naponta kell. Ha nem csinálok vele semmit max 1-2szer ránézek, hogy mennyi az idő, akkor 2 naponta kell, max 2 és fél napot bír ki... ez mondjuk minden okostelefonnál így van sajnos:(

Hát hogy várni kell e.. hmm.. nem tudom.. nem hiszem. Elején furcsa volt, hogy van amire kétszer kell kattinta, hogy behozza, van amire elég egyszer, de már ezt is megszoktam. Lefagyni nekem nem szokott (eddig 2szer volt ilyen, de mások arról panaszkodtak, hogy állandóan lefagy... ) Neten gyorsan betölti, amit megnyitok, ott se fagy le sose. Gyorsa csatlakozik wifire is, eddig azzal se volt gondom. A menübe lépkedés is gyors, ott sincs gondom (pontosan nem értettem, hogy mit értesz az alatt, hogy sokat kell e várni, de remélem a válaszomba megtalálod amit kérdeztél:D)

Ha van még valami kérdésed írj nyugodtan:)

2011. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
Ja még valami, ha van rá lehetőséged, menj be egy olyan boltba, ahol ki tudod próbálni. Pl MediaMrakt, Saturn, Speed Shop, telefonboltok stb.. Nekem is sokat segített az, hogy láttam élőbe, hogy néz ki és úgy döntöttem.
2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
és miért baj ha van rajta Symbian?te meg vagy elégedve a telefonoddal?jah és mennyibe került?
2011. jún. 17. 14:53
 8/33 anonim válasza:

Hát sokan írják, hogy mert Symbian így meg úgy.. én nem vagyok egy nagy telefonb.zi, vagy hogy mondjam:D szóval nem vagyok naprakész a telefonokból, így nekem ez is megfelel. Igazából az a gond, hogy ennek a fejlesztésével le fognak állni, de nekem a lényeg, hogy ezt a mostani oprendszert ha újra kell tennem, újra tudjam tenni, nekem ezen nem kell frissítgetni, megfelel nekem ez így is. Androidos rendszernél több alkalmazás van, amit le tudsz tölteni, de nekem eddig amik kellettek azokat megtaláltam az ovistore-ban is. Onnan is rengetek dolgot letöltöttem ingyen és remekül tudom őket használni. Mondják, hogy az android kezelőfelülete felhasználóbarátabb. Ebben viszont van valami, mert a Nokián nem tudom annyira testreszabni a főképernyőt, nem tudok annyi widgetet kirakni, de már ezt is megszoktam és már így is tetszik és sikerült a fő alkalmazásokat kiraknom, amiket sűrűn használok. Összességében így utólag ahhoz képest amiket olvastam róla, kellemeset csalódtam benne, rosszabbra számítottam. Nekem ez is megfelel, andoiddal lehet, hogy jobb lenne, de nekem így is tetszik:) Az a lényeg szerintem, hogy olvasgass utána, készülj fel rá és a hibáira, így nem lesz vele semmi bajod:) én a nokiaprogramok.hu-n a fórumon végigolvastam több száz oldalt és így teljesen felkészültem rá. Ha megtalálom a linket, elküldöm neked.

Amúgy 80ezerért vettem, de azért mert én fehéret akartam, viszont Magyarországra nem szállítanak fehéret (hiába van sok helyen, ha utána olvasol azok "jogilag használt telefonok" még áfa-s számlát se adnak hozzá.. így az én telefonom Németországból van.

2011. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:

Na elvileg ez az az oldal, amit elolvastam... 270 oldalon keresztül hozzászólások, vélemények, tapasztalatok vannak, amit elolvasva fel tudtam készülni rá, szinte már látatlanba is tudtam, hogy kell kezelni:D jó olvasgatást és további kérdéseidre is szívesen válaszolok:)

[link]

2011. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
Ja és még valami, egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt a telefont választottam. Remek kis telefon és ma már minden telefonnak vannak hibái (még a remek androidos 100ezer ft-os telefonoknak is). És ha megveszed, majd néha (heti 1szer kb) indítsd újra, vagy kapcsold ki 5 percre, így semmi bajod, lefagyásod stb nem lesz. Tudod a számítógépnek is kell néha egy-egy újraindítás, mint az okostelefonoknak is:) (ez vonatkozik más okostelefonra is, nem csak a nokiára)
2011. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!