Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki be tud nekem számolni,...

Valaki be tud nekem számolni, hogy mit tud a Nokia N97 mini, van-e rajta WLAN, lehetne-e a betűtípust kiválasztani, esetleg témát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:37
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
amúgy úgy kb. tudom ,hogy melyik telefont választom,csak hat tényleg olyan összezavaró mert mindenkitől megkérdeztem aki ért is a telefonokhoz ,és azt mondtak ,hogy vagány meg minden de nem érdemes olyat venni ,mivel benne symbian rendszer van...De attól leírhatod hogy hol vehetnem meg...
2011. jún. 23. 13:48
 32/33 anonim válasza:

itt vettem: [link]

De feketét árulnak több helyen és az olcsóbb is, csak a fehérrel, meg a barnával vigyázz. Amúgy én is nagyon örültem volna, ha androidos telóba van ilyen/ilyesmi kinézetű teló... de hát.. :(

2011. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Sajnos most már nm olyat veszek...letudtak beszélni róla ,most a Motorola defy (azt láttam a youtubon, hogy belerakták a telefont a vizbe és nm lett semmi baja)az LG Optimus 2X (nagyon gyors) vagy a Samsung Galaxy S2 jön be nekem...
2011. júl. 1. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!