Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki be tud nekem számolni,...

Valaki be tud nekem számolni, hogy mit tud a Nokia N97 mini, van-e rajta WLAN, lehetne-e a betűtípust kiválasztani, esetleg témát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

jaj te úgy örvendek ,hogy ilyen sok mindent leírtál a telefonról...azt is olvastam,hogy nem tud olyan jól videózni és kamerázni?Nem 5MP?

Hogy tudod le és felvenni ha valaki hív mert látom ,hogy nincsenek gombjai ott ,csak egy piros és egy zöld "vonal" van.Megnéztem azt az oldalt ,és volt ott egy össze hasonlítás (egy barna és egy fehér)mind a kettő N97 mini?Csak azért kérdezem ,mert a billentyűzetük nem egyforma...

2011. jún. 18. 09:53
 12/33 A kérdező kommentje:
Nokia c6 nem olyan mint a n97 és mini?
2011. jún. 18. 14:44
 13/33 anonim válasza:

Hát a képek minősége valóban nem a legjobb, de kinn a szabadban szép képet csinál, csak benn olyan homályos..:S amúgy de, 5 mp-es. Meg például ott a kameránál közvetlen van a led és ha sötét van és vakuzik, a kép széle a vakutól világosabb.

Amúgy a fórumon az a kép.. a barna az a nokia n97 mini, a fehér a sima nokia n97. A kettő nem sokban tér el, inkább kinézetben/méretben, meg belső memória méretében.

A nokia c6-os is qwerty-s billentyűs, csak azon nem oldalra kicsúsztatható van. Keress róla képet, így nehéz leírni:D

2011. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

Jaj még egy kérdésedre nem válaszoltam..:D Letenni felvenni a telefont úgy tudod, hogy ha rajta van a telefonzár, akkor a képernyőn van egy csúszka, amin el kell húznod az ujjad. Amikor nincs rajta a telefonzár(="billentyűzár") akkor meg lesz egy kis téglalap olyan felirattal, hogy fogadás meg egy olyan, hogy elutasítás, akkor meg azokra kell rábökni.

Próbáltam keresni képet, de nem találtam.. esetleg youtube-on ha nézegetsz videókat, lehet, hogy valamelyiken mutatják.

2011. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Megnéztem a C6-ot és oldalt el lehet csúsztatni ...amúgy lehet ,h C6-ot veszek...mondjuk az N97 mini jó telefon meg minden ...még nem tudom...úgyis csak jövő ilyenkor veszek...mert hát gondolom lenébb jön az ára...meg ilyenek
2011. jún. 20. 10:43
 16/33 A kérdező kommentje:
nem tudod véletlenül ,hogy a C6 érintőképernyőse?
2011. jún. 20. 10:46
 17/33 A kérdező kommentje:

na jó bunkó vagyok...hát persze ,hogy érintőképernyős...

Amúgy szerintem mégis N97 mini-t veszek...összehasonlítottam és azért az N97 mini többet tud

2011. jún. 20. 10:51
 18/33 A kérdező kommentje:
És a tiéden van GPS?Ha van akkor ,hogy működik?(jól,rosszul,lassan,gyorsan...stb.)
2011. jún. 20. 11:02
 19/33 anonim válasza:
Elnézést kérek, igen a c6-os olyasmi, mint az n97 csak kicsit lebutított változata (hirtelen amikor írtad, én a c3asra gondoltam, nem tudom, miért :$). Igen az n97 mini jóval többet tud a c6osnál és a c6-ot elég sokan is szidják, szidták, meg szerintem nem is néz ki olyan jól (én láttam élőbe, tapiztam, fogdostam, meg minden). Igen van az enyémen GPS (ahogy a többi n97 minin is) és jól működik, egyből talál jelet, egyetlen gondom van, hogy nincs rajta rendes térkép. Google maps jár hozzá alapból, ami hiányos, gondolom én ha megvenném, akkor lenne teljes.. így néha pl belövi, hogy melyik városba vagyok, de ott utcákat már nem mutat, úgyhogy alkalmasint letöltök rá valami más térképet. (ezeket természetesen ingyen is le lehet tölteni és több fajta térkép is jó rá, nem csak ez a google maps)
2011. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

már a YouTube-ba is néztem klipeket ...jaj már annyira várom ,hogy vásároljuk meg...csak annyi ,hogy még mindig látok olyan oldalakat ahol azt mondják ,hogy nem jó telefon...nem érdemes ilyent venni...

Neked mióta is van meg?

2011. jún. 20. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!