Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki be tud nekem számolni,...

Valaki be tud nekem számolni, hogy mit tud a Nokia N97 mini, van-e rajta WLAN, lehetne-e a betűtípust kiválasztani, esetleg témát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:37
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Hát igen én is rengeteg rossz véleményt olvastam róla, de mivel ez volt az egyetlen telefon, ami tetszett így más az szóba se jöhetett. Tudom a hibáit és tudom, hogy nem ez a legjobb telefon, de én szeretem. Lehet azért mert én nem vagyok otthon annyira a telefonokba és nem is igazán érdekelnek a hiper-szuper modern ilyen olyan tudású telefonok:D (ja mert amúgy lány vagyok:D) Eddig nekem semmi olyan hibája nem jött elő, amit írtak mások (kopkopkop) még előjöhet, de remélem nem fog. 3 hónapja van meg.
2011. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok és nekem is csak az a telefon tetszik...de félek ,hogy rosszul döntök .De a többi ,olyan...nem tudom na nem tetszik egyik se az érintőképernyősök közül, a Nokia N97 és mini meg a C6 ami bejön...de ezek közül az N97 mini tud a legjobbat...
2011. jún. 20. 17:46
 23/33 anonim válasza:

Igen én is így voltam. Néztem az összes létező telefont.. olvasgattam teszteket, fórumokat jártam be és olvastam végig, videókat néztem.. de semmi.. egyedül a nokia n7, n97mini, c6.. c6ról egyből letettem amint elkezdtem róla olvasni.. maradt az n97 és n97mini.. láttam mindkettőt élőbe n97mini jobban bejött, úgyhogy azután kezdtem érdeklődni, de egyre jobban elkeseredtem ahogy olvastam róla. A végén úgy voltam vele, hogy nem kell telefon, csak a baj van vele. Aztán jött a motorola milestone. Már ott voltam, az lesz, de közbe kiderül, hogy a Motorola visszatartja a frissítéseket a telefonra, és bezárt a magyarországi Motoker, ami a hivatalos szervíz volt.. mondom mi lesz akkor, ha valami lesz a telefonnal.. hova fussak vele. Így az is ugrott (pedig már azzal is megbarátkoztam, hogy angol nyelvű, nincs rajta magyar nyelv..)

Maradt az n97 mini. Tanakodtam mi legyen, naponta jártam be egy üzletbe, hogy fogdossam (szerintem már h.lyének néztek ott:D) Végül úgy döntöttem maradt ez, aztán lesz ami lesz. És eddig hálisten semmi gondja nincs. Egy dologra vigyázz.. jól nézd meg honnan veszed. Én több olyan boltba is belefutottam, ahol mint utóbb kiderült, használt telefont árultak, pedig az volt odaírva, hogy új. Azokkal elhiszem, hogy rengeteg gond van.. :S Én ugye mint írtam fehéret szerettem volna. Egyetlen boltra akadtam, ami árult fehéret itt Magyarországon és azok nem voltak "jogilag használtak". Mint utóbb kiderült azokat Németországból hozták be, mivel itt Mo-ra nem szállít a nokia fehéret csak feketét. De talán jobb is, hogy németországi a telefonom.. lehet azért olyan jó, és nincs hibája:D (ja amúgy a szoftver rajta magyar, nem német)

2011. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Jaj a második sorban az nem nokia n7 hanem n97 akart lenni:D (erről jut eszembe, van a nokiának még egy qwerty-s telója az e7-es azt nézted már? )
2011. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ja most néztem meg...és hát elég jó "kis" telefon...hát ez még jobban megnehezítette a választásomat...
2011. jún. 20. 19:40
 26/33 anonim válasza:
Jaj bocsi:D nem akartam megnehezíteni, csak mondom hátha.. amúgy ha van rá pénzed inkább az e7-et válaszd. Nekem az azért nem jött szóba, mert drága (az n97 mini is, de ez drágább.. bár mire te telefont veszel tuti lejjebb megy az ára) Ez az e7es többet tud, meg nekem nagyon tetszik a külseje is.
2011. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
nem baj...amúgy olvastam,hogy két - három hónap múlva a symbianos ,éríntőképernyős telefonokat felfrissítik (kiveszik a symbian rendszert és ujjat raknak bele)...
2011. jún. 21. 14:37
 28/33 A kérdező kommentje:
ja és képzeld el ,hogy a tv-be mutatták a Nokia N97 minit de nm azt mondták, hanem Nokia C6-ot...
2011. jún. 22. 12:47
 29/33 anonim válasza:

Igen?:O Én még nem láttam. Mi volt reklám, vagy valami műsor? Amúgy a symbianról én azt olvastam, hogy leállnak vele és helyette a windows mobil 7 lesz a nokiákon, de csak az újakon, az nem volt ott, hogy a régi, eddigi symbianos rendszerrel működő telefonok is azt kapják meg. Te azt hol olvastad, nem emlékszel? Mert érdekelne, szívesen elolvasnám én is:)

Amúgy döntöttél már?:D Vagy még mindig nehéz? :D (ha érdekel majd és már tudod, hogy milyen telefon lesz és az esetleg a n97 mini lesz és fehérben érdekelne, megmutatom én hol vettem, mert nemhogy abba a csapdába ess, hogy egy rossz, használt telefont vegyél)

2011. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

A filmek után van úgy az ,hogy feltesznek egy kérdést és ha jól válaszoltál akkor nyereményt kapsz...s ott egy plazma tv és a Nokia N97 minit mutattak ,de az helyett C6-ot mondtak be... még egyszer megnéztem (ahol olvastam ,hogy kiveszik symbianos rendszert) pontosabban csak ennyit irt:

a telefon magában nagyon jóó. igen. a symbian gyenge benne de kb 1-2 hónapon belül lessz hozzá egy frissítés amivel felokosítják. gyorsabb lesz és többet fog tudni. énis erre várok.

Tudom ,hogy nem azt írja h kiveszik a symbian rendszert ,de én így értelmeztem ...

2011. jún. 23. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!