Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 éves hűség lejárt! Letilthat...

2 éves hűség lejárt! Letiltható még a készülék? T-mobil

Figyelt kérdés
vettem egy telefont és 1 hónapja lejárt a hűsége, letiltható ezek után? T-mobilos a készülék
2011. júl. 14. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
letiltható.
2011. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2011. júl. 14. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen előfizetés van rajta?

Nem biztos, hogy a készüléket tiltották, lehet hogy csak a SIM kártyát!

De erről egy árva szót sem írsz...

2011. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tiltottak semmit :) csak vettem egy készüléket egy sráctól és mondta hogy pár hete járt le az előfizetés, a 2 éves hűség a telón! tehát a teló 2 éves ,csak elővigyázatosságból kérdem hogy a teló ilyenkor vagy később tiltható lesz-e?
2011. júl. 14. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:

em tiltottak semmit :) csak vettem egy készüléket egy sráctól és mondta hogy pár hete járt le az előfizetés, a 2 éves hűség a telón! tehát a teló 2 éves ,csak elővigyázatosságból kérdem hogy a teló ilyenkor vagy később tiltható lesz-e?

Az előfizetés nem jár le, azt le kell mondani.

Ha ez nem történt meg, és nem fizetik, letiltják a telefont (SIM kártyát?).

Ha nem igaz amit mondott, és még a hűség se járt le és a telefont akcióban, előfizetéssel vette, és nem fizeti, akkor az egész telefont tiltják. (Lopottat még fel se tételeztem). Hiszel neki?

2011. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
itt van nálam a garanciapapír, 3 hete járt le a 2 év!!
2011. júl. 14. 17:11
 7/10 anonim ***** válasza:

A garanciapapír arról szól, hogy 2 évig javítják meghibásodás esetén.

De ez ÖNMAGÁBAN nem szól a hűségről, nem szól előfizetésről.

2011. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De a srác mondta hogy előfizetésre lett vásárolva tehát őszinte volt és mondta hogy lejárt , 2 évre volt vásárolva, ideadta a garanciapapírt ami bizonyítja a vásárlás időpontját! Nem is azt mondtam hogy az előfizetést bizonyítja :) Csak annyi érdekelt hogy mivel eredetileg előfizetésre lett véve anno a készülék 2 éves hűségre ami lejárt (nem tudom hogy lett e bontva vagy tovább használják-e) ezért később letiltható e így ebben a formában a készülék! 2009.09.01 lett vásárolva
2011. júl. 14. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Használd egészséggel... (nem értünk szót, kétszer kérdeztem rá, mondtam.. Az előfizetés a hűség lejártával nem szűnik meg, le kell mondani!)

Az hogy én mondok valamit, nem jelenti azt, hogy őszinte voltam, csak azt, hogy mondtam valamit. Nem azt mondtam, hogy hazudik, csak azt, hogy ez nem bizonyíték az őszinteségre.

2011. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értelek :) csak konkrét választ akartam hallani olyantól aki tényleg tudja ilyenkor mivan.... azért köszönöm!!
2011. júl. 14. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!