Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XPERIA X8-as telefonhoz a...

Kshow kérdése:

XPERIA X8-as telefonhoz a közeljövőben várható frissítés? Ugyan ehez a telefonhoz kapcsolódik ez a kérdésem is nem tudom használni az ingyen facebook-ot miért lehet vagy mi a teendő ilyenkor hogy nekem is működjön?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Beállítások - telefon adatai - alapsáv verziója.


Ha 015 a vége akkor jó, ha nem akkor frissíteni kell.

A pc companion-t a sony ericsson honlapjáról lehet letölteni, egyébként a rootoláshoz és a recovery telepítéséhez az oldalon a flashtool-t ajánlják. Ha azt használod akkor a pc companion-nak futnia kell a háttérben.

2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
flashtool ezt a se oldalárol lelehet szedni? és ez frissíti a pc compaion-t? mert nekem mevan szedve ezen keresztül frisítettem eddig is > pc compaion. csak akkor ezt is frissíteni kell?
2011. júl. 18. 22:59
 13/18 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson PC Companion 2.0>> ez van nekem és ma frissítette le magát de csak "wisepilot" tette be frissítésként
2011. júl. 18. 23:08
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a flashtool akkor így kell használni a 2.2-es rom felrakásához:


[link]


A root résztől olvasd. Először a root gomb, majd ha újraindult a telefon a root ellenőrzése.

Ezután pedig a recovery telepítése.


Ezután letöltöd a romot:

*****


Másold a kártyára és nevezd át erre:update.zip

Ezt a recoveryben az install update.zip from sdcard menüvel kell telepíteni.


Ezt is töltsd le és rakd a kártyára:

*****


Ezt az update telepítése után a custom zip menüvel kell felrakni.


A kártyán ne legyen semmi csak ez a 2 fájl.


A telepítés előtt a recoveryben csinálj egy mentést a mostani rendszerről:Backup & restore a backup menüvel.

Ha kész advanced options - wipe battery stats majd factory reset. Ezt a kettőt a telepítés után is csináld meg.

Ha kész a telepítés akkor reboot phone.


A recoverybe a telefon újraindítása után úgy lehet belépni, hogy ha megjelenik a sony ericsson felirat, kezdd el nyomkodni a vissza gombot.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Rendben holnap megcsinálom köszönöm a segítséged szia.jó éjt.
2011. júl. 18. 23:49
 16/18 A kérdező kommentje:
Ehhez a flashtool-hoz tudnál adni nekem egy linket ahonnan letudom szedni ami az x8-om hoz kell?
2011. júl. 19. 12:18
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ott van minden a linken, képekkel is. lehet hogy regisztrálni kell, de megéri.
2011. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!