Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vs. Samsung...

HTC Wildfire S vs. Samsung Galaxy Ace (vásárlás előtti tanács? )

Figyelt kérdés

Üdvözletem.

Bár indítottak ilyen topicot, de pár dologra nem derült fény, és elég régiek a válaszok a többi topicban. A külsőt teljesen félretéve érdekelne ki mit gondol. Vásárlás előtt állok, de eldönteni nehéz. A HTC ingyenes nyomon követés egy dolog. Azt halottam, hogy a Galaxy Ace szeret fagyni, programok futtatásakor, de néha még telefonálás közben is. A HTC programfuttatási hibákról, még senki sem számolt be. A processzor miatt vacillálok, mivel a Galaxyban erősebb, és fontos lenne, hogy minden zökkenőmentesen fusson rajta. A HTC külföldi oldalakon leírásokat, és teszteket láttam, hogy stabilan 698MHZ -ra fel lehet húzni a procit, de 798-on is stabilan megy, bár akkor jobban eszi az akksit, és fel is melegedhet, viszont ezekkel az intelligens programokkal beállítható, hogy ha 40fok felé emelkedne a celsius, akkor csökkentse a sebességet, de mások szerint a stabil 698MHZ bőven elég mindenre, nem is beszélve arról, hogy beszámolók szerint "sebességkülönbség" nincs a két telefon között ami érezhető, kivéve hogy a Galaxy Ace -nál az átalakított menü miatt , meg a fagyások miatt elégedetlenek (a burkolatról nem is beszélve). Érdekelne Galaxy Ace, és Wildfire S tulajdonosok, hogy mit tapasztaltak működés közben, játékok, programok, térképek, és zene futtatásakor. Használhatóság és megbízható "erős" hardver tekintetében ki mit ajánl? Kérnék mindenkit, hogy ne csak egy nevet írjon, hanem indokolja meg a válaszát. Előre is nagyon szépen köszönöm..


2011. júl. 19. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én egy Galaxy Ace tulajdonos vagyok. 2 hónapos a telefon és SOSE fagyott ha programot futtatok, telefonálásnál se fagyott SOSE. Wildfire S-t azt csak az összeszerelése és a HTC Sense felület miatt szeretik szereintem. Jó a Galaxy Ace-nél az összeszerelés nem kiemelkedő de nem esik szét. Még egy kiadós zuhanást is túlélt a képernyőjére. Semmi baja se lett. Se karc, Se telefon szétjövés. Nagyon jó telefon és nekem linkelj már be egy kérdést vagy helyet ahol a (régi) árán kívűl és az összeszerelésen kívűl másra panaszkodtak?


Egyáltalán nem fagy a teló. Minden telefon fagy ha úgy nézzük. Egy Wildfire S is akármikor fagyhat.

Egyik telefon se fagy.


Már csak az a kérdés: megéri a +0 forintot a jobb proci vagy a HTC Sense felület? Mellesleg egy Sense felületet rá lehet rakni a Galaxy Ace-ra is mint home.


Ace-t ajánlom ami nekem sose fagyott :P.

2011. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem Wildfire S van 2 héttel ezelőtt szereztem be. Azóta jó pár dolgot letöltöttem rá, egyszer sem fagyott ki ez a telefon, bár egyszer hirtelen beszaggatott egy játék közben.Azóta szaggatást, fagyást nem észlelek. Én a Wildfire S-re szavazok, aranyos pici, gyors is valamennyire, és jó összeszerelésű.
2011. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem jó hanem kiváló összeszerelésű mert HTC. A kis telefon nem mindig jó.


Na akkor: Aranyos, pici, gyors VS Komoly, nagy, gyors.

Szerintem így is Ace. De csak tetszés kérdése szerintem. Nekem az Ace jobban bevált.


Most mindenki egyezzen meg abban hogy senkinek se fagyott még a Wildfire S és az Ace se. :)

2011. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Bár a mobil hardver és processzorok tekintetében annyira toppon nem vagyok, de arról sehol sem esett szó, hogy melyik proci az erősebb. A Wildfireben 600MHZ órajelű van, míg az Ace-ban 800MHZ -s, de mivel két teljesen más prociról vaqn szó, ezért nem tudom melyik a jobb.

Akkor ha az anyaghasználatot félretesszük, akadás mentesen és szaggatás mentesen működött nálatok? Erősebb hardverigényű programokat is futtattatok már rajta, vagy csak alap funkciókat használtatok rajta?

2011. júl. 19. 11:47
 5/27 anonim ***** válasza:
Erősebb hardverigényűeken miket értesz?
2011. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

mivel még androidos telefonom, ezért csak a leírásokra hagyatkozhatok. Például olyan játékok, vagy full 3D-s térképek, amelyek például egy olcsóbb kategóriás androidos alap készülékeken nem futna el, azaz izmosabb programok :)

Csak azért kérdezgetek ennyit, mert nem sűrjen veszek telefont, de a legjobbat szeretném kiválasztani :)

2011. júl. 19. 12:41
 7/27 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd az egészet és vegyél egy Defyt. olyan árban van, hogy azt a leg kézenfekvőbb megvenni. mindenben veri ezt a két telót.
2011. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy Pannonos számlám mellé akarom venni a telefont, és a Pannonnál nincs Defy. ugyhogy ebben a kategóriában, és kínálatban tudok csak gondolkodni
2011. júl. 19. 12:45
 9/27 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace-t válaszd! jó kis telefon!
2011. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

akkor vedd meg függetlenül és csak 1 simet vegyél előfizetésre a pannonnál :)


vgay ha mindenképp a kettő közül, akkor ace mert nagyobb a kijelzője. a wildfireben viszont van sense és jobb a burkolatának a minősége

2011. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!