Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vs. Samsung...

HTC Wildfire S vs. Samsung Galaxy Ace (vásárlás előtti tanács? )

Figyelt kérdés

Üdvözletem.

Bár indítottak ilyen topicot, de pár dologra nem derült fény, és elég régiek a válaszok a többi topicban. A külsőt teljesen félretéve érdekelne ki mit gondol. Vásárlás előtt állok, de eldönteni nehéz. A HTC ingyenes nyomon követés egy dolog. Azt halottam, hogy a Galaxy Ace szeret fagyni, programok futtatásakor, de néha még telefonálás közben is. A HTC programfuttatási hibákról, még senki sem számolt be. A processzor miatt vacillálok, mivel a Galaxyban erősebb, és fontos lenne, hogy minden zökkenőmentesen fusson rajta. A HTC külföldi oldalakon leírásokat, és teszteket láttam, hogy stabilan 698MHZ -ra fel lehet húzni a procit, de 798-on is stabilan megy, bár akkor jobban eszi az akksit, és fel is melegedhet, viszont ezekkel az intelligens programokkal beállítható, hogy ha 40fok felé emelkedne a celsius, akkor csökkentse a sebességet, de mások szerint a stabil 698MHZ bőven elég mindenre, nem is beszélve arról, hogy beszámolók szerint "sebességkülönbség" nincs a két telefon között ami érezhető, kivéve hogy a Galaxy Ace -nál az átalakított menü miatt , meg a fagyások miatt elégedetlenek (a burkolatról nem is beszélve). Érdekelne Galaxy Ace, és Wildfire S tulajdonosok, hogy mit tapasztaltak működés közben, játékok, programok, térképek, és zene futtatásakor. Használhatóság és megbízható "erős" hardver tekintetében ki mit ajánl? Kérnék mindenkit, hogy ne csak egy nevet írjon, hanem indokolja meg a válaszát. Előre is nagyon szépen köszönöm..


2011. júl. 19. 11:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
*függetlenül a defyt
2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
De a Wildfire sense felületét le lehet tölteni marketen és már az ace-nak is Sense felülete van :).
2011. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
tudom, csak elvileg úgy kicsit lassabb, mintha gyárilag lenne rajta.
2011. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem lassú pedig én olyat használok.
2011. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Most láttam egy Gameplay test videót, amit ACE-n futattak. Quake és RIO-t futattak. A robbanási efekteknél mindíg be-beszaggatott kicsit, a RIO alatt ahogy láttam amikor sok madár volt, akkor ott is beszaggatott... Próbálta már valaki? Valóban nem nagyon bírja az ilyeneket?

A Sense meg egy dolog, nem az a legfontosabb...

2011. júl. 19. 14:46
 16/27 anonim ***** válasza:
a játékokat elvileg egyformám viszi a 2 teló, mert csont ugyanaz a hardverük. mondjuk ez múlhat a szoftveren is. meg az ace kicsit jobban teljesíthet a 200mhz-el nagyobb órajel miatt.
2011. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Kovács János Balázs ***** válasza:

Vita eldöntve! HTC Wildfire S!

Jó összszerelési minőség, nem fagy le! (Asszony ilyet használ). Megéri az árát.

2011. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Most mondják hogy az Ace jobban viszi a CPU órajele miatt erre jön a Kovács és azt mondja amit már mindenki elmondott.


Nincs eldöntve a vita. Ace a jobb. Azt vedd. Nem bánod meg.

2011. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Az ilyen embereket nem szeretem aki beirja hogy ez vagy az jobb, és nem indokolja meg hogy miért. A külső engem egyáltalán nem érdekel, csak az hogy mennyire erős, és mit tud adott pénzért. Ahogy látom az ACE egy friss készülék, míg a wildfire már jóval korábbi. Anyaghasználata ellenére ahogy látom erősebb az ACE az órajele miatt is, és ahogy láttam már megjelent a hivatalos 2.3 as frisstés az ACE típushoz is. Telefont NEM 1-2 hónapra veszek, hanem jóval hoszabb távra, ezért kell az időtálló darab, ami pár évig biztosan telefon marad. Mostanra nagyon Az ACE felé hajazott a döntésem, mert külföldi honlapokon is az ACE Benchmarkja magasabb a wildfire S nél, így a külsőt, és anyaghasználatot nem nézve mindenhol az ACE veri a wildfire s mobilt (csak mindenhol az anyaghasználata miatt húzzák vissza a teszter oldalak, de engem cseppet sem érdekel hogy miből van ha jó a telo). Lehet hinnem kell a független külföldi tesztereknek.
2011. júl. 19. 22:08
 20/27 anonim ***** válasza:
Figyelj pár évig semmi nem marad telefon mert 1-2 hónap alatt váltózik a piac akorát, hogy ami ma jónak számít akkor semmit nem fog érni. Ha erős telefonba gondolkodsz én elgondolkodnék egy galaxy S-en abba már az 1ghz meghajtja annyira h akadásmentesen vigye a programokat, ha mindneképp kettő közül akarsz akk sztem is ace.
2011. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!