Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vs. Samsung...

HTC Wildfire S vs. Samsung Galaxy Ace (vásárlás előtti tanács? )

Figyelt kérdés

Üdvözletem.

Bár indítottak ilyen topicot, de pár dologra nem derült fény, és elég régiek a válaszok a többi topicban. A külsőt teljesen félretéve érdekelne ki mit gondol. Vásárlás előtt állok, de eldönteni nehéz. A HTC ingyenes nyomon követés egy dolog. Azt halottam, hogy a Galaxy Ace szeret fagyni, programok futtatásakor, de néha még telefonálás közben is. A HTC programfuttatási hibákról, még senki sem számolt be. A processzor miatt vacillálok, mivel a Galaxyban erősebb, és fontos lenne, hogy minden zökkenőmentesen fusson rajta. A HTC külföldi oldalakon leírásokat, és teszteket láttam, hogy stabilan 698MHZ -ra fel lehet húzni a procit, de 798-on is stabilan megy, bár akkor jobban eszi az akksit, és fel is melegedhet, viszont ezekkel az intelligens programokkal beállítható, hogy ha 40fok felé emelkedne a celsius, akkor csökkentse a sebességet, de mások szerint a stabil 698MHZ bőven elég mindenre, nem is beszélve arról, hogy beszámolók szerint "sebességkülönbség" nincs a két telefon között ami érezhető, kivéve hogy a Galaxy Ace -nál az átalakított menü miatt , meg a fagyások miatt elégedetlenek (a burkolatról nem is beszélve). Érdekelne Galaxy Ace, és Wildfire S tulajdonosok, hogy mit tapasztaltak működés közben, játékok, programok, térképek, és zene futtatásakor. Használhatóság és megbízható "erős" hardver tekintetében ki mit ajánl? Kérnék mindenkit, hogy ne csak egy nevet írjon, hanem indokolja meg a válaszát. Előre is nagyon szépen köszönöm..


2011. júl. 19. 11:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz, jelenleg egy N95ös készüléket használok, megjelenésekor vettem, kb 160ezerért, Tudom, azóta sok minden változott, de még mindig jó telefon. Ha lenne pénzem akkor galaxy S vagy S II. -t , esetleg Desire HD-t vennék, de sajnos annyi pénzt most nem tudok érte kiadni, pedig nagyon szeretnék egy prémium kategóriás készüléket. Plusz a párom a fejemhez is vágná a Desire HD-t ha kiadnék egy telefonért 120 ezer forintot :D
2011. júl. 21. 10:29
 22/27 anonim ***** válasza:
És HTC Sensation-ban nem is gondolkodtál?Mindegyiknél sokkal jobb:D
2011. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

A HTC Sensation nagyon drága. és csak a telenor palettájából választhatok telefont

[link]


ezen kívül max 40ezer forintot tudok adni (üzleti 21000) előfizetéssel érte (a párom szerint ez is rengeteg pénz) szóval csak így gondolkodhatok. Ha tudnék Prémium kategóriás készüléket venni, akkor meglenne a tökéletes választás, de így nagyon nehéz :(

2011. júl. 21. 12:10
 24/27 anonim válasza:
Wildfire S!!! Most vettem, és naggyon jóóó! Gyors, okos, minden amit elvárnál tőle megtalálható! A fényképezője sem vészes, sőt rosszabbra számítottam. Az Ace az lassúúú, akadozuik...de ha ez nem gond, akk az is jó! :) Azért a HTC Vedd meg!!! :D
2011. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az Ace lassú? Ha egy helyben hagyod akkor nem mozog. A wildfire S meg kilányos ennyi erővel. Te még a kezedbe se fogtad az Ace-t szerintem. Akadozni max akkor szokott ha bekasztom valahova. Egyszer beleakadt a bútorba. Az volt az egyetzlen alkalom amikor akadt. Előbb fogd a kezedbe az Ace-t és azután mond rá hogy akadozik meg hogy lassú -.-".
2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
A napokban sok tesztet elolvastam, sőt, egy videót is megnéztem róla működés közben. Különféle programokat futtattak mindkettőn, és láthatóan megterhelték mind a kettő masinát. A Wildfire S egy két programnál, igencsak be-beszaggatott, ahogy láttam nem olyan zavaró módon, de az ACE-n futott minden rendesen, max töltéseknél volt egy kis fennakadás. Tudom a HTC csodaszép, nagyon jó minőségü a burkolata, jól össze van rakva, van benne bluetooth 3.0 de az igazság mégis az, hogy lassabb valamivel mint az ACE ebben a kategóriában. Persze procit lehet húzni a HTCnél biztonságosan, de akkor jobban fogja az akksit zabálni. Noh meg a Samsungnál is lehet tuningolni, de ez megint más történet. Úgy néz ki, engem az ACE meggyőzött, hogy sebességében jobb és gyorsabb mint a wildfire S. Tudom, ha a többi adattal összevetjük a két készüléket, az ACE csúnyán alulmarad, de a legfontosabban (számomra) jobb mint a Wildfire S
2011. júl. 22. 07:43
 27/27 anonim válasza:
Nem tudom, milyen érzéseket fog kiváltani, hogy most írok ide, sőt a kérdező nagy valószínűséggel már le is cserélte az Ace-t. Legalábbis ha nincs óriási szerencséje.... Engem ennyire nem idegesített még telefon, mint az Ace. Ahogy páran írták, lassú, akad és kb két-három program megakasztja. Cégesnek szörnyű.... Mire felfogja mi történik, addigra gyakorlatilag megjelenik belőle az újítás, ami rá is fér. 100, hogy le fogom cseréltetni. Szörnyű. Privátban egy Xperia minit használok, ahhoz képest meg tényleg olyan lassú, mint egy csiga kifordítva. Kis túlzással legszívesebben azt mondanám, hogy ezt a hozzászólást is az Aceről kezdtem írni, aznap amikor a kérdező feltette a kérdést, csak eddig tartott felfogni az Acenek a betűket és feltölteni ide. :)
2012. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!