Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fikázza mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fikázza mindenki a távkapcsolatot (mint átmeneti megoldást)?

Figyelt kérdés
olyan elképzelhetetlen h két ember annyira szereti egymást, h fél-egy évre bevállalja a távolságot is, inkább, mint h külön váljanak? Miért kell állandóan gonosz megjegyzéseket tenni, h "ez így nem kapcsolat" meg h "kis naiv, tuti megcsal"?
2011. szept. 18. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem fikázza senki.Csak mindenki tudja jól ha 2 ember messze van egymástól előbb utóbb megromlik a kapcsolatuk.Nem látod hogy mit csinál egész nap,nem ölelheted át stb. A beszélgetés meg olyan semmilyen...
2011. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha szeretsz valakit, akkor nem számít a távolság.

A távolság csak a gyenge kapcsolatokat kezdi ki.

Azokért meg nem kár, mert az első problémánál úgyis tönkremennének.

2011. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Én nem az ilyen helyzetekben "fikázom" a távkapcsolatot, amikor egy időre meg kell válni egymásról (pl. pár hónapra), hanem abban az esetben, amikor hosszú távon, évekig így él egy pár. Az már véleményem szerint kivitelezhetetlen. Legalábbis én biztos, hogy nem tudnék ilyen kapcsolatban élni évekig. Az más, hogy egy fél évig megvárom a párom, amíg hazajön

2011. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Így van, egy igazán szolíd kapcsolatban tul tudják vészelni a távolságot.
2011. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert magukból indulnak ki....Én 6 hónapja élek távkapcsolatban és még így lesz 7 hónapig.Ez gyenge embereknek nem való ennyi,itt igazán próbára lehet tenni egy kapcsolatot és hát aki akarat gyenge azok beszélnek így a távkapcsolatról.Mi 3 hetente találkozunk és mindig nagyon örülünk egymásnak és bár a elvállás mindig nagyon nehéz,de egyre jobban erősít bennünket és a kapcsolatot és nagyon szeretjük egymást.Ha van látható idő pont amikor az egyik ember költözni fog akkor igen is végig lehet csinálni ha nagyon szeretitek egymást,nekem a megcsalás soha nem jutott eszembe csak gyenge emberek nem tudják ezt csinálni....
2011. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert nekik szar tapasztalatuk volt. Persze, elismerem, hogy nem lehet így családja valakinek, sőt még 1-2 évig sem igen bírja a legtöbb távkapcsolat, de nem ezen múlik. Ha igazán szeretitek egymást, akkor ígyis ki lehet bírni egy pár hónapig, akár 1 évig is, ha meg nem, akkor mindegy, hogy távkapcsolat, vagy sem.
2011. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

10:54 vagyok


Még annyit tennék hozzá hogy a találkozók után amikor haza jövök vagy ő haza megy,bár az eleje nagyon nehéz de utána nagyon erős tud lenni az ember amikor kicsit helyre áll a lelki egyensúly és pont az ilyen emberek miatt akik lebeszélnek erről azért tudom csinálni mert ez plusz erőt ad és betudom bizonyítani hogy igen is végig lehet csinálni csak akarat kell hozzá,bizalom és szeretet...

2011. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Hat a kerdesedben mar megirtad a valaszt is: gonosz megjegyzes

Ha nem roszindulatbol akkor talan feltenek, nem tudom menyi idos vagy , talan ugy gondoljak nekik tobb tapasztalatuk van. a legtobb ember ugy gondolkodik hogy a sajat velemenye mervado, a vilag az o szabalya szerint mukodik. Csak hat vannak akik meg nem olyan okosak mint o azoknak segitseget kell nyujtani...

Ezt most ember-ember kapcsolatokra ertem nem: muveltseg,penz,stb

HA te ugy gondolod eleg eros a kapcsolatod ehhez az a te dolgod, dontesed. A kapcsolatodnak nem csak azt kell kiallnia h pl hosszu idore testi kapcsolat nelkul lesztek, kulso csabitasok, uj kornyezet, uj emberek, hanem a "joakarok" tanacsait is ezek legalabb olyan roszak lehetnek mint az elozoek mert elultetik a bogarat a fuledben, feltekenyseget szul, plussz ha ujra egyutt is vagytok akkor is ott furkal majd a "mivan ha"

Ha a "joakaroid" tenyleg jot akarnak kerd meg oket h mellozzek az ilyen megjegyzeseket mert a dontesed meghoztad de igy nehezebbe teszik neked.

Ha a "joakarok" nem jot akarnak es mondjuk nem tudod elkerulni oket akkor talan azt lehet nekik mondani h szakitottatok, es titokban tartjatok a kapcsolatotokat.

Igy nem kell az askalodasikat hallgatnod.

Amugy a tavkapcsolat tenyleg nagyon nehez, de a azert aki tenyleg fontos meg lehet tenni.

2011. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Én csak rossz példát láttam távkapcsolatra.

Sok ember naiv, és azt hiszi, hogy a másik úgyis kibírja, nem csalja meg, stb. Pedig sokszor nem bírják ki, de úgyse derül rá fény és azt hiszik, hogy minden rendben van.

Nagyon kevés kapcsolat éli túl, és ha együtt is maradnak, ki tudja milyen titkokat őriz az egyik fél?

Tudom, pesszimistán hangzik, pedig ez az igazság. Kevés távkapcsolat marad meg igazinak, mint volt. Pszichológia, pont.

2011. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:25


Ez hülyeség már bocsi,ez teljesen ember függő és nem távolság,ha valakinek a párja 500 km-re tőle és senki mással nem tudja elképzelni a jövőjét akkor szerintem meg sem fordul a fejében félre lépni ha nem van benne annyi tartás hogy vissza fogja magát,pszichológia ide vagy oda...ez csak a gyengék hülye magyarázata...én így látom.Sok embert ismerek akik végig csinálták több évig és egy szikla szilárd erős kapcsolatuk van és pontosan ezért mert ezt végig tudták csinálni félre kefélés nélkül..és ez egy nagyon erős alapot ad a kapcsolatnak.

2011. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!