Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert fikázza mindenki kinát,...

Miert fikázza mindenki kinát, koreát, japánt, taiwant?

Figyelt kérdés
itt többek közt a termékeikre gondolok illetve az ott élő emberekre és az ott élő lányokra
2011. jan. 3. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért csak a lányokat?
2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,a lányokon nincs igazán mit fikázni,viszont a kínai meg a taiwani termékeket ne mondd,hogy nem tudod.Annyi hulladékot amit ránk szabadítottak már az ország területe is kevés volna leírni.A Japán meg a Koreai fikázás azért nem sűrű,hacsak azért nem hogy az ember nem kap egy olyan Japán terméket amire az volna írva hogy made in Japan.Összeszerelés=Olcsó munkaerő.
2011. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Yongi válasza:
nemtudom.szerintem inkább a csávókat kritizálják nem a lányokat!és én sem értem! én saját magamnak azzal magyarázom,h. a magyar emberek nem kultúrálódnak -.- nagyon nem bírom mikor itt vki osztja az észt,h. az ázsiai csávók olyanok mint a lányok és b*zisa,mert én személy szerint nagyon szeretem őket!
2011. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem sokan azt hiszik, hogy ez menő, és tényleg rosszabbak nálunk ezek az emberek. Pedig nem. Én eddig csak Kínát "fikázó" embereket hallottam, Japánnak és Koreának meg rajongótábora is van. Szóval nem értem... :S
2011. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A koreaiak és japánok közül szerintem inkább a fiúkat, mert a magyarok szerint "lányosak". Pedig szerintem cukik :)).
2012. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!