Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Július 24-én 30 percet beszélt...

Július 24-én 30 percet beszéltem az előfizetős telefonomról. Ha tegyük fel, ma (aug.8), megint 30 percet beszélek, akkor az még a júliusi telefonszámlához fog kapcsolódni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy havonta küldik postán a számlát, de néha az e-havit már a következő hónap valamelyik napján küldik. A júliusi még nem jött meg. Ettől még az augusztusi telefonálás augusztusba tartozik? Nem fogják júliushoz írni?
2011. aug. 8. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hónap első napjától az utolsóig van a számlázás. Számlát küldeni huszadika körül szoktak.
2011. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Vodafone-os vagyok, ennél a szolgáltatónál minden hónap 6-án van számlazárás. Tehát 7-e 0:00-tól 6-a 23:59-ig tart egy ciklus. Te melyiknél vagy?
2011. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A telenornál...
2011. aug. 8. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Első számlád lenne? Mondjuk fel lehet hívni az ügyfélszolgálatot és megkérdezni, hogy mettől meddig van a számlázási időszak.
2011. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor felhívom. Köszönöm.
2011. aug. 8. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!