Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? T-mobile...

Melyiket vegyem? T-mobile move vagy iPhone4?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
max a tied. Lehet hogy másé már darabokban ért volna le.
2011. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Barkóczi Máté, igazán abbahagyhatnád, ne itt égesd magad, nem hiszem, hogy olyan sokat tudsz, de amint látom szereted kioktatni az embereket, inkább kímélj meg mindenkit magadtól és tűnj el innen.
2011. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés... Egyértelmű a válasz: T-Mobile Move.


Ájfónt tényleg csak a embicilis burzsujok vesznek. -> kukába vele

2011. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Kovács János Balázs ***** válasza:

Szerintem sincs értelme a kérdésnek. Az Iphone egy felső kategóriás csilli villi divat szar!

A T-Mobile Move meg alsó-közép kategóriás jól működő cucc.

(Az újfón is működik, de minek).

Én nem feltétlenül a Move-ra, de mindeképpen az Androidot futtató telefonok mellet érvelnék.

2011. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Kovács János Balázs ***** válasza:
Kedves második válaszoló! Egyet értek veled, csak szerintem a hangnem nem ide való. Ezzel minősíted magad, hogy mekkora "cs..a" vagy! Neked is távoznod kellene ilyen stílussal!
2011. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Kovács János Balázs ***** válasza:
Bocs! A második oldal második válaszolójának szántam!
2011. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Á, látom már cenzúráztak :)
2011. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
De Máté azért remélem elolvasta. Látom nem csak én nem kedvelem.
2011. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
iphone
2011. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Azért iPhone 4 még így 1 évesen is elveri az összes mai Androidos telefont. Főleg jailbreakelve, ugyanolyan szabad, mint a droid root-tal, sőt... Az egyetlen baj az ára, de ha van rá pénzed, akkor bestbuy.

T-mobile move egy kupac sz ar, droidos telefon kb. egy Blade-től kezdődik (vagy inkább Defy-től), persze jó, hogy elérhetővé vált az okostelefon mindenki számára, de elég undorító, ahogy a szolgáltatók nyomatják a zöldrobotot.

Nem vagyok Apple fan, nincs Apple termékem. Számítógépre szánok annyit, hogy vehettem volna Apple-t, de Sony Vaio-t vettem. Telefonra pedig szerintem értelmes ember nem ad ki 80k-nál többet, de ez mindenki saját maga döntse el, a válaszoló viszont ha már költhet bármennyit, akkor iPhone 4 a nyerő még most is (5-ösig, aztán pár év múlva talán a WP7 is ott lesz, droid pedig szerintem maradhat alsó és középkategóriának.)

2011. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!