Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? T-mobile...

Melyiket vegyem? T-mobile move vagy iPhone4?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

22:05: Hát neked is elmondom, hogy elég naivnak kellett lenned, hogy megírd ezt a hozzászólást...


Egyébként mire alapozod, hogy elveri az összes androidos telefont? És mit takar az a "még így 1 évesen is" kezdetű kijelentés? És miért tartod rosszabbnak az Androidot az iOS-nál? Várom a választ.


Tájékozódj, olvasgass; aztán lehet írogatni. Egyáltalán nem vagy képben... Csak gratulálni tudok.

2011. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nagyon is képben vagyok! De azt mondom, hogy az egyetlen droidos telefon, ami felveheti a versenyt az i4-nél, az a SGS2, majdnem 3x annyi procival. De Android soha nem fogja hozni az iOS, bada, vagy a WP7 élményét, ez a hátránya a széttagoltságnak. Ezek csak ilyen nagyon kicsi dolgokon múlnak, pl. droid animál, ha álló alkalmazást nyitsz meg, de nem animál, ha fekvőt. Miért? Vagy pl. bada-n, WP7-ön, iPhone-on szépen elfordul pl. egy böngésző, droidon pedig csak bumm, és ott van. Nyilván nem emiatt mondom, hogy a droid rosszabb az iOS-nél. Az vicc, hogy egy Optimus 2x két maggal laghegyekből áll, mert nem elég a hw. Persze, tudom, hogyha raksz rá ilyen-olyan romot, 2.3.3-at, vagy 2.3.4-et akkor jó lesz, meg kijön az új CM7 és az már egész stabil, csak 3x indult újra a telefon a héten...de ha az ember ennyit kiad egy telefonra, akkor működjön rendesen. Most még a WP7 és a bada nem vehetik fel a versenyt az Androiddal, mert nincsenek feltörve, és kevés alkalmazás van (bada szerintem meg fog halni, WP7-be viszont tolja a pénzt a MS, szóval pár év múlva Android mostani szintjén lehet alkalmazások számában, minőségben pedig fölötte.)Akármit is mondanak, iOS-ra írják a legjobb minőségű alkalmazásokat, és a legtöbbet is, az Android itt sem nyer. Miben jobb az Android az iOS-nál? Abban, hogy míg iPhone egy tucattelefon lett, és nincs választék, droidból olyan telefont választasz, amilyet akarsz, és rögtön testreszabod, ahogy akarod (iOS-nél ehhez jailbreak kell). Nem lesz soha iPhone-om, egyrészt, mert drága, másrészt nem tetszik a kinézete, szerintem túl nőies, kicsi a kijelzője. Ha lenne most mondjuk 200k-m telefonra, akkor én Droid3-at vennék a qwertz miatt, de maga az Android "összetákoltsága" nem jó. De ICS lehet, hogy sok dolgon segíteni fog, kemény lesz a következő pár hónap: bada 2.0, ICS, i5, Mango, mindenki perel mindenkit... szóval majd meglátjuk, mi lesz a vége.
2011. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Tudod mi lesz a vége???? Nem lesz Samsung Galaxy telefon EGY SEM európában.


[link]


És még nekik ál feljebb azok utáne hogy nyertek egy pert a Samsungal szemben és 4 telefont betiltottak Amerikában és 1 táblagépet európában. Nekik ez nem elég, most az ÖSSZES LÉTEZŐ SAMSUNG GALAXY telefont be akarják tiltani Európában. De ez még nem a vége: a GYÁRTÁSUKAT ÉS A RAKTÁROZÁSUKAT is be akarják tiltani, lef*sva hogy: Rengeteg munkanélküli lesz, a felhasználók, a Samsung hűek hatalmasat szívnak, az egyetlen használható telefon a Samsungtól az a Monte lesz és ránkhagyják a sz*r S5230, és a sz*r gyerekét a S(t)zar 2-őt.

2011. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
"1 évesen"-t pedig úgy értem, hogy egy évesen. Több mint egy éve jött ki a szifon4, most kezdik elérni a szintjét, de jön az 5, meg az új Nexus, szóval lesz egy ugrás (Nexus végre hozhatja i4-5 szintjét felbontásban (sebességben eddig is hozta). Azt sem lehet tagadni, hogy még mindig az i4-nek van legszebb kijelzője, SAMOLED+ ide vagy oda... (bár ebben a 4 kis mérete is sokat "segít"). Tegnap nyomogattam SGS2-t, gyönyörű (túlszaturált, de attól még szép) színek, nagyon mély fekete, de a fehér valahogy nem az igazi... Azt hittem, levettem e fényerőt, de nem, néztem, hogy akkor ez most fehér akar lenni? Mondjuk ebben a NOVA elveri egy kicsit az iPhone-t, de azt mondom, hogy én inkább egy i4 kijelzőjét nézném. Pixelek látszanak rajta (nyilván, de legalább szép nagy, kényelmes 4,3 kijelzőt kapunk), de inkább a "fehér" a zavaró. Nekem most 3 droidos telefon van, ami tetszik: SGS2 a sebessége, Droid3 a qwertz és Arc a szépsége miatt. A SE nagyon szépen szabta át a zöldrobotot, tényleg jó érzés használni (majdnem, mint egy szifont). Nem 20 magot kell beletenni a telefonba, hanem jól kell optimalizálni, azt pedig az Apple nagyon tud. Meg pakolhatnának ezekbe nagyobb akksikat a gyártók, hogy úgy 3 napig elmenjen egy telefon "okos" használat mellett is (net, mailek, kis játék, zene).
2011. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Hallottam róla, azt mondom Ace-t tiltsák ki, mert pofátlan másolat, a többivel nem tudom mi a bajuk, Mini, Gio, Fit, S2 maradhat (S1-ről lehet vitatkozni, hogy másolat-e). Egyébként az sem igaz, hogy nem lehet Apple-től különböző, de mégis jól kezelhető, szép rendszert alkotni, Microsoft-nak pl. sikerült, sőt, szvsz még jobb is mint az iOS.

De nagyon nem tetszik ez a pereskedés, pl. Apple hamis képekkel pereli a Tab-ot, hogy kitiltsa egész EU-ból, Moto-t kihúzza az Android a csődből, erre bepereli, (Google azt hiszem elég jó megoldást talált erre) htc, egy ázsiai cég pedig nekimegy a világ legnyereségesebb (és mellesleg amerikai) vállalatának, hogy kitiltsa az USA-ból. Ez vicc! Ne lehessen már olyan dolgokat levédetni, "mint a színes ikonok jelennek meg a kijelzőn bekapcsolás után", "lekerekített sarkok fekete kerettel meg egy bazinagy kijelző" (Apple), meg WiFi (htc)! Nagyon sürgősen meg kéne változtatni a szabadalmi rendszert, mert ezeket a pereket mi fogjuk kifizetni, az pedig a ráadás, hogy hopp, beperelték a nekem tetsző telefon gyártóját, most várhatok 2 hónapot, amíg ezek pereskednek, vagy rendelhetem Hollandiából a cuccot.

2011. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, hogy Samsung-hűek? :D

A Monte mióta használható telefon? :D

2011. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Azért mondom mert van benne wifi és kapacitiv. Ha kapacitiv akkor kezelhető nem :D? De nem vagyok benne biztos.


Én pont Ace tulajdonos vagyok, és tényleg nagyon hasonlít az iPhone-ra. De engem nem zavar :).

2011. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell pattogni, az Apple nyilván próbálja (gusztustalan és sokak számára felháborító, de jogilag teljesen szabályos módon) kiiktatni a riválisait, Tab-nél sem jött be végül, reméljük itt sem fog. Ebben a játszmában nincs jó és nincs rossz, ezek vállalatok, nyilván csak profitot néznek. Azt is simán kinézném, hogy a Samsung vs Apple ügy is csak egy jól megrendezett reklámhadjárat, vagy a Galaxy telefonok kitiltásával "kiéheztetik" a népet. Nem kell félteni egyik felet sem.
2011. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A véleményem:Bár Samsung fan vagyok,de a Touchwiz eléggé hasonlít az iPhone kezelőfelületére.A külső hasonlóságok meg...Hát akkor védessék le lekerekített sarkú telókat,vagy egyből a 4 oldalúakat -.-" szánalmas.Ha meg betiltják a Galaxyk árusítását az Eu-ban (bár szerintem csak bírság kéne) akkor a Samsung kiadja az eddigi mobiljait más néven,egy kicsit más alakkal,és lecserélik a Touchwizet.Valamennyire igazuk van,de a photoshopos iPad-Tab kép után nem nagyon adnék igazat az Apple-nek.Meg mi értelme van a beszállítót hátba szúrni?

Remélem majd visszavágnak az Apple-nek,az iOs 5-ben lehúzható felső csík miatt(Androidban Notification Bar)

De ennek a pereskedésnek csak annyi értelme van,mintha egy autógyártó beperelné a másikat,mivel mindkettőben van 4 kerék,meg motor stb.

2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

mellesleg az Apple megint photoshopolt :D:D

www.index.hu/tech/2011/08/20/az_apple_megint_tevedett_a_birosagi_anyagban/

2011. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!