Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Balde-ről, és SE X8-ról...

ZTE Balde-ről, és SE X8-ról is sok negatívumot/pozitívumot hallottam! Melyiket vegyem meg? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Valahogy X8 felé húz a szívem, de nem tudom! Mind2 telefonról semleges válaszokat kapta!

Blade: jóval gyengébb aksi mint a többi okostelefonba; akadozó menü, lassú

X8: 2.1-ig lehet csak frissíteni; nem olyan jó a képernyője mint a Blade-nak.

Egyszerűen nem tudom....Ilyen valamit-valamiért dolgo ez? Vagy nem tudok dönteni! Már lassan 1,5 hónapja nézegetem, és NEM TUDOM! (első Androidos telefonom lenne!)


2011. aug. 13. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok
2011. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÜDV! ÉN 3 Napja vettem meg az eső ANDROIDOS telefonomat ami egy X8-as lett! Annyit tudok mondani neked hogy ha fözött ROM ot tetetsz rá akkor támogatja a többújjas dolgot. A telefonnal nagyon megvagyok elégedve WI-Fi je extra gyors medig csak 1MB/s -os netem van. Ha van valami kérdésed a telefonnal kapcsolatban nyugottan írj...
2011. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem mondom, hogy melyiket vedd meg, inkább azt, hogy melyiket ajánlanám. Mindegyiknek sok hibája van, ez nem kérdés, de a ZTE-ről valamivel több negatívumot olvastam, illetve van egy ismerősöm, akinek 3 hónapon belül már 2x volt szervizbe a telefon, mert gondjai voltak vele. Ha bár a ZTE izmosabb telefon, mégis az X8-at ajánlanám.
2011. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyengébb az akksija, csak több hardvert szolgál ki!

Nem akadozik azon semmi, csak oda kell figyelni, hogy mi futkározik a háttérben!

X8: kisebb képernyő, 1/4 akkora felbontás, 1/4-ad akkora RAM, ehhez képest a Blade akkuja jól bírja.

Nekem a Bladen alapjaiban a svéd 2.2-es ROM van, kihajigáltam még a telepítés előtt belőle, ami nem tetszett, néhányat (kamera) helyből jobbra cseréltem, újakat beleraktam, kiválóan teljesít.

Való igaz, akár fél nap alatt le tudom amortizálni az akkuját, de ezt BÁRMELYIK mai okostelefonnal meg tudom tenni. Csodák nincsenek, csak szidom a más készülékét, meg ezt hallottam róla, meg azt.

Ha csak telefonálásra használom, nem szoktam sokat, 5 napig is elmegy...

Az SE X8 is jó készülék, csak jóval kevesebbet tud hardverben, ebből adódóan valamivel (de nem sokkal) jobb az üzemideje.

Ennyi...

2011. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadóval egyetértek.

ZTE nagyobb kijelző, jobb hardver. A menü nem akadozik, nem lassú. A nagy felbontás mind a böngészésnél, mind a játékoknál fontos.

(egyébként ugyanezt a készüléket van ahol DELL márkanéven forgalmazzák [link]

[link]

[link] )


Akkumlátor - minden okostelefont le lehet meriteni pár óra alatt intenzív használattal(legyen az SGS2, vagy bármi), normál használattal tovább birják, de naponta tölteni kell.

2011. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 one ask válasza:
A ZTE-t válaszd. Jóval több főzött ROM van rá, amiktól lényegesen gyorsabb lesz a készülék, és nagyobb a kijelzője is. Egyébként meg alapvetően ugyanolyan proci van az X8-ban mint a Blade-ben, tehát elvileg sebességben nem olyan nagy a differencia. És a mostani okostelefonok többsége is olyan üzemidővel rendelkezik, mint a Blade. Talán érdemesebb lenne a ZTE Skate-ig várni, az erősebb procival, és nagyobb kijelzővel érezik.
2011. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!