Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kié, mié ez a telefonszám:...

Kié, mié ez a telefonszám: 0680222111?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan szám amit ingyenesen lehet hívni. Ha felhívod sokáig csörög ki, de utána valami sípoló hang hallható. Olyan is van, hogy foglaltat jelez.

Kié ez a telefonszám?

Mi a sípoló hang?

Úgy összességében mi ez az egész?


2009. ápr. 16. 18:54
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%
meghalt tutira.xD
2009. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
én is felhívtam és nekem is sípoló hang volt aztán meg visszhangzott a beszéd.aztán később felhívott és azt mondta hogy meghalsz
2010. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

[link]


rákerestem és : A keresés nem hozott eredményt, vagy az előfizető adatai titkosak.


nemtudom mi ez... nem balszerencséjé és nm is fogtok neghalni!!!:D haverom 1 éve hívta és minden oké vele szal no para...de nagyon furcsa..

2010. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Nyonya97 válasza:

Sziasztok!

Mi a suliban próbálgattuk a haverokkal és egyszer-kétszer föl is vette majd később már vagy fél perce tartottuk a vonalat és valamit megszólalt de nem lehetett érteni de komolyan beszélt.

Más barátok azt mondják hogy ugye van ez a kör film és az a csaj annya száma (szamara).

2010. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Nálunk volt olyan amiko nagyon gyorsan felvette volt olyan is amiko naon sok idő múlva aztán 5-ször foglalt volt sokszor letette (hát az biztos hogy sokféle volt mer 36-szor hívtuk fel XD)de ha ez tényleg fax akko mi miért hallottunk matatást és lihegést?meg elkezdtünk kérdezgetni tőle már elég komoly dolgokat mer azt hittük vmi elzárkózott csaj kédeztük tőle hogy félsz-e és beleordított hogy IGEN !!!!!!!szegény pistike a telefonom majdnem kirepült a kezéből XD aztán még kérdezgettünk ilyeneket (a petőfiben hívtuk fel gondolom sok kisgyerekre a frász jött a sípolástól mer mindig ki volt hangosítva XD makón)meg mindenféle hülyeséget mondtunk neki hogy kapcsold már ki ezt a sípolást !meg az a furcsa hogy mindig 50 másodpercnél letette mindig kértük tőle hogy tartsd eddig meg addig mer nem hittük el hogy igazi pl.:ha 2 percig tartod elhisszük hogy igazi vagy de nagyon vicces volt meg a legnagyobb poén hogy mi bejátszottunk nekik ilyen szöveget amibe az hangzott el hogy "Szia!Gina vagyok.Már nagyon sokat hallottam rólad és nagyon felizgultam rád!(és ezt szenvedélyesen mondja egy csaj)"fú amiko megtudtam hogy ez csak egy faxszám feküdtem a röhögéstől de még a haverok is XDXDXDXDXDXDXDXD FÚ AZ DURVA VOLTXD!
2010. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Ha zenét adsz be neki akko sokáig tartja és nem sípol mi is adtunk be és majdnem a zene végéig tartotta viszont néhányszor sípolt (király teló szám!)
2010. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
mi is felhívtuk és belemondtunk mindenféle hülyeséget xD de én se tudom hogy kié lehet. :D
2010. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Csatlakozom az egyik válaszhoz, énis felhívtam jó sokszor.

egyszer haverom átjött és felhívtuk egyszer-kétszer.

ugy este 8-9 körül felhív valaki és az a szám amit hivogattunk :O

úúúúúúú de be voltunk szarva...felvettem és megkérdezte "tudod meddig élsz?"

na azóta más mobilom van.

amúgy ezeket a hangokat egy gép mondja, mint mikor lekérdezzük az egyenleget vagy akármi...(a gép beszél)


de nem csak sípol!

még ezelött volt, hogy hivogattuk haverjaimmal és olyan 10 másodpercnél elhallgatott a sípolás és valamien morgást-görgést hallottunk aztán meg egy csaj sikított.


félelmetes kicsit :D

azt mondják ha nem csak a sípolást hallottad akkor 7-8 napon meghalsz -.-"

most akkor ki írta ezt? a hullám? ne má!!!


HÜLYESÉG az egész, csak ilyezgetnek


egy valamit akkor se értek...

ki teszi le? mert ha végig hallgatjátok az egészet 50-60 másodpercnél leteszi magátol. ki teszi le?

mikor foglaltat ír hogy lehet foglalt ha gép mondja?

mégse gép?

2011. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
15%
ENYÉM A SZÁM H...E GYEREKEK A F.SZNAK KELL HIVOGATNI AKI MÉGEGYSZER FELHIV ANNAK LENYOMOK A SZÁJÁN EGY ZSIROSKÓBÁSZT!!!!!!!!!!!!AKI MEG SZERETI ANNAK A HÁTSÓ FERTÁJÁBA FOGOM FELNYOMNI NA!!!!
2011. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Ez az egész a Kör nevű címből a TV-ből jövő sípoló hang. Nem tudom mi értelme...

Ja és a hívás mobilról is ingyenes. A bizonyíték:

Haveromnak egyáltalán nem volt pénz a mobilján és fel tudta hívni.

2011. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!