Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kié, mié ez a telefonszám:...

Kié, mié ez a telefonszám: 0680222111?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan szám amit ingyenesen lehet hívni. Ha felhívod sokáig csörög ki, de utána valami sípoló hang hallható. Olyan is van, hogy foglaltat jelez.

Kié ez a telefonszám?

Mi a sípoló hang?

Úgy összességében mi ez az egész?


2009. ápr. 16. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez vmi hülyeség!! Én felhívtam és csak olyan hang volt benne mint a "Kör" című filmben mikor Samara kimászika TV-ből!!
2009. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
77%
:DDD
2009. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Aham, így már világos.

De még most sem értem, hogy mi a sípoló hang? A fax? Annak ilyen hangja van?:)

2009. ápr. 16. 19:14
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kérdés, már rég lerágott csont!


Javaslom, hogy Ne szórakozzon a T-Com Ügyfélszolgálati telefonszámával, mivel a normális Ügyfélhívásokat, kéréseket sem tudja fogadni, a túlterheltség miatt!

De ezt úgy látszik, egyesek nem tudják felfogni, pedig már ezen az oldalakon többször is figyelmeztetve lettek, hogy ne szórakozzanak egy hivatali, ingyenes telefon, passzióból és szórakozásból történő felhívásával. (Figyelmeztetés képen, mobilról híva nem ingyenes! Sőt, …jogszerűen, és könnyen beazonosíthatók, a szórakozásból hívogatók! akik ellen ezek után a megfelelő szankció, hivatalból el is indítható. )

2009. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
96%

Én is felhívtam már ezt a számot és nekem is valami ilyesztő sipolás volt benne, aztán a legvégén belesíkított egy csaj! XD Majd még aznap este 23:00 kor visszahívtak a számról! O.o Beleszolt valaki és azt mondta, "Tudom ki vagy!, Ismerem a barátaidat!, Tudom mitcsinálsz most!, Tudom hol laksz!, Megtalálak! 7 napmúlva meghalsz! XDXDXD

Nagyából ennyi! Majd írok, ha szombaton még élek! XD

2009. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
ez rossz jel eddig még nem írt az utolsó :S:S:S
2009. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
és tényleg nem :D de szar... biztos kinyirták. úristen meneküljünk
2009. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
uuuhh, ÍÍRJJ! XDD
2009. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

idézet:


Konferenciabeszélgetés a Matávnál ť Március 15-től akár 28 résztvevővel - lehetnek köztük külföldön tartózkodók is - is vállalja konferenciabeszélgetések létrehozását a Matáv. A 190-es számra kell bediktálni vagy a 80-222-111 zöld, azaz ingyenesen hívható faxszámra azoknak a telefonszámát, akikkel a konferenciabeszélgetés kezdeményezője kapcsolatot szeretne teremteni. Lehet azonnali szervezést kérni, illetve egy későbbi időpontra megrendelni a beszélgetés megszervezését.

2009. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!