Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kié, mié ez a telefonszám:...

Kié, mié ez a telefonszám: 0680222111?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan szám amit ingyenesen lehet hívni. Ha felhívod sokáig csörög ki, de utána valami sípoló hang hallható. Olyan is van, hogy foglaltat jelez.

Kié ez a telefonszám?

Mi a sípoló hang?

Úgy összességében mi ez az egész?


2009. ápr. 16. 18:54
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
morzejelekkel(sípolás) kommunikál ez 1 űrlény XD
2011. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Mi többször is felhívtuk a barátomtelefonjáról és én végighalgattam és a sikítás a végén nálunk is volt és összeestem utána mert olyan hangos volt de most fél hogy felhívja nemsokára úgyhogy majd inkább kikapcsolja a telefonját.
2012. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Cycababa válasza:
Én nem hívtam még eddig,nem is fogom,és nem azért mert félek,hanem mert hülyeség -.-''' senkinek se ajánlom mer utánna csak hívogat...szánalmas... -.-'''
2012. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Vazulnéni válasza:
Én az előbb hívtam fel, nincs pénzem.. Nekem csak sípolt.. Én letiltott számmal hívtam, hogy ne hívogassob
2013. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 cukigirl válasza:
Hmmm ezt én is felhivom mert az eddigi commentek alapján eléggé viccesnek és ijesztőnek tűnik :DD majd irom mi volt.
2014. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 cukigirl válasza:
De egy faszsag :DD na majd meglátjuk h vissza hiv-e mert eddig csak sipolni birt es ha nektek ez felelmetes akkor ez igy ...szanalmas ;)szoval majd meglátjuk...
2014. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!