Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 kamerahangját...

Nokia C5-03 kamerahangját hogy lehet lenémítani?

Figyelt kérdés
A beállításoknál 4 hang közül lehet választani, de olyan lehetőség nincs, hogy ne legyen hangja. Engem viszont nagyon zavar, hogy minden egyes fényképezésnél hangosan kattog :(
2011. aug. 24. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
lenémítani sehogy, (legalábbis 5230-on de ugyanaz az s60v5 szoft van rajta) legfeljebb lenémítod a telefonod, vagy a profibb megoldás, bemész a telefonod Z: meghajtójába, és ahol a kamerahangok vannak oda beraksz egy olyant hagfájlt (mint a többi kamerahangé) csak éppen hang nélkül. és azt kiválasztod a kamerabeállításokban. én így csináltam. ehhez az atrakcióhoz X-Plore-t ajánlok
2011. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lenémítom akkor is van hangja. Egy kicsit érthetőbben elmagyaráznád, hogy hogy kell bemenni a Z meghajtóba? :)
2011. aug. 26. 19:31
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Neked sikerült azóta megoldanod ezt a problémát? Sajnos velem is ugyanez van... :(

2013. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem sajnos. Viszont, ha letöltöd a "CamEfx" programot, azzal tudsz hang nélkül fotózni. Bár hosszadalmasabb vele a művelet, de, ha néha olyan helyzetben vagy, ahol nem szeretnéd, hogy hallják, amikor fotózol, akkor hasznos program tud lenni :)
2013. jan. 14. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!