Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Az Iphone-om nem...

S. O. S. Az Iphone-om nem kapcsol be, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja leejtetem a kőre és a képernyője egy picit betört (egy kis részen) és azóta magától kikapcsolt. Azt hittem, hogy csak valami kis zür nem foglalkoztam vele. Most meg nem kapcsol be. Mit tegyek??? Nagyon szeretem a telefon és nem akarom kicserélni...valami tipp?
2011. aug. 26. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

"Nagyon szeretem a telefon és nem akarom kicserélni...valami tipp?"

Temesdd el, süss belőle valami almás-süteményt, állíts neki szobrot, amit szeretnél. Talán vidd el egy szervízbe de nem valószínű hogy sokmindent tudnak vele kezdeni.

2011. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni hogy beadod szervízbe. Valami megsérült benne, ha szerencséd van akkor meg tudják csinálni.
2011. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És vannak emberek akik megbecsülik az értékeiket és nem dobálják el...de szerintem az 1. válaszoló inkább abba a csoportba tartozol akit nem érdekel a telefonja és elromlott így járt veszek másikat...*-*"
2011. aug. 26. 20:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, egészen egyszerűen reálisan nézem a helyzetedet. Egy mobiltelefonhoz olyan hogy szervízháttér nem igazán van. Persze vannak szervízek ahol meg-meg csinálgatnak apróbb dolgokat, de egy képernyőcsere ha még esetleg valami más is elromlott egy ilyen szuper-telefonban sajnos egész egyszerűen meghaladja a legtöbb szervízes képességét. Ezeket a kütyüket robotok rakják össze, tele-vannak sérülékenyebbnél is sérülkényebb nano-technológiás cuccokkal, arról meg nem is beszélve hogy az érintőképernyő mennyire problematikus és bonyolult téma.
2011. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ha garis próbáld bevinni apple store-ba hátha ingyen cserélik, persze vszínű h észreveszik h te tehetsz róla


második lehetőség szervíz

2011. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd valamit kipróbálok, így is kimostuk és 70.000 ft csináltattuk meg...:$
2011. aug. 26. 20:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Vedd ki az akksiját! (rofl)
2011. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hmm az érdekes... Az én iPhone 3GS-em rengetegszer esett már, képernyöre érkezve is, köre, betonra, stb mégis ma volt az elsö alkalom, hogy kicsit megkarcolódott a széle..
2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is esett mar kőre csak egy kisebb kavics meretű horpadasa lett.


Amugy szerviz vagy irj iDokinak ő sokkal olcsobban csinalja

2011. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

XD ezért nemveszek iphone-t

csak a gond van vele

inkbb egy olcsóbb androidos telefon amivel valami lesz kicseréled de az iphone meg drága mint a fene

2011. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!